Değerli ustalar kasa olma ihtimali nedir?

timur964

konularim
Taşlar seyyara benziyor uzerinde yilan var ayni yönemibakiyorlar 1 ad daha buldunmu hedefe vardin demektirhleki çöreklenmişse altinda 1 kup veya 1 kaç okka mal vardir

Umut556

Yeni Üye
Taşlar seyyara benziyor uzerinde yilan var ayni yönemibakiyorlar 1 ad daha buldunmu hedefe vardin demektirhleki çöreklenmişse altinda 1 kup veya 1 kaç okka mal vardir
Timur hocam taslar sabit ... Ben tam anlayamadım yılan nerede var ?

Storm

Editör
Etrafında boşluk bak oda olmadı maliyeti düşük Mal bulanındır agamın 30 tl ye maliyeti olan dedektör yapımı tavsiyesi var onu dene dedektör vesaire yoksa. Karstik yapıda oluşmuş Kaya volkanik kaya rahat bi şekilde kuş vb canlılar yuva yapmak icin bu tür kayaları da tercih edebiliyor. Baktın herşeti denedin etrafında iz emare yok içinde kalacağına dene %50 şansın var. En azından içinde kalmaz. Ben böyle yapıyorum ustam

Umut556

Yeni Üye
Etrafında boşluk bak oda olmadı maliyeti düşük @Mal bulanındır agamın 30 tl ye maliyeti olan dedektör yapımı tavsiyesi var onu dene dedektör vesaire yoksa. Karstik yapıda oluşmuş Kaya volkanik kaya rahat bi şekilde kuş vb canlılar yuva yapmak icin bu tür kayaları da tercih edebiliyor. Baktın herşeti denedin etrafında iz emare yok içinde kalacağına dene %50 şansın var. En azından içinde kalmaz. Ben böyle yapıyorum ustam
Tesekkur ederim abi bakalım nasip

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
İkinci resmine bakaraktan kanaatim mezar oldugu yönünde,kasa olduğundan şüphen varsa o deliğe tık tık:)

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Bu oymanın derinliği ve genişliği nedir? ölçtünüzmü?