değerli ustalarım yorum yapabilir misiniz rica etsem

riyala

Aktif Üye
Kardesim yeni forumla tanistim zaten resimden belli insan mezari var o kayada 1 2 balyoz darbesi ile acilacak o kaya emin olabilirsin
bu resim çok masum durmuyor ustam.bizzat çin hadiseleri burda yaşanıyordu zaten.genelde taş atma ve yuvarlana vakaları hepsi. bu alana asla köpek sokamiyoruz .hayvan koşup oynarken birden zink diye çakılıp birsey duyup görmüş gibi dönüp kalıyor

ragıp

Uzman
@riyala
ustam, neler yaptık, takıldığımız, tıkandığımız bir durum yoktur inaşllah

selametle

Bereli

Aktif Üye
Konunuz guncelse yardimci oluruz ins hoca tafsiyesi��

Son düzenleme:

riyala

Aktif Üye
ustam o mezar dediğiniz yere cihaz tutmuşlar aklı başından çıkmış adeta.yer göz önünde olduğu için hiç bir şey yapamadık.şöyle ki enine boyunca bu yeri analiz eden olmadı her bakan başka bir şey söylüyor.çubuk başka cihaz başka kişiler başka noktalara odaklaniyor

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
kayaların bir çoğu tuzaklı kaya .ama benim takıldığım insan figürü kaynak taramasında böyle bir işarete rastlamadım.son resim horasanlı gibi geldi bana ama asıl merak ettiğim sondan ikinci resim büyütüp baktığımda sağa bakan kurt mu köpek mi ya da tilki başı mı diye ayırim yapamadığım sağ taraftaki beyazlı kaya
bi bucuk sene once yazmissin acmisin mevzuyu..tamamenacemi orenmeye merakli hobisever...yukardaki alintida ikinci paragaf yani .gecen sure zarfinda bukadar yorumfikir emek harcayan insanlara ragmen sen neyaptin somut nevar.elinde onun bunun demesiyledegil kendin naaptin

riyala

Aktif Üye
ustam yorum yaparken sanırım anlaşılmadı bir acemi öğrenmeye meraklı insan olarak bir şey yapmak için girişimde bulunmadık değil bulunamadık.şöyle özetleyelim.bu alanın yasanmisliklari oldukça ürkütücü.alanla yakınım ilgileniyor.kendisi amatör.tam 3kez farklı grup geldi incelemeye hepsi de farklı şeyler söylüyor.evet sizin yorumlar ikisi gözardı etmişim gibi düşünebilirsiniz.inanın değil.defalarca yorumlarinizi sindire sindire okudum.ama tuhaflıklar devam ediyor.bunlar neler mi günün belirli vaktinde görünüp kaybolan bir kurt işareti.alanın bir yeraltı yerleşimi olduğunu gördüğüm görüntüler.son olarak alanda ki küçük bir golden dolayı yaşadığım psişik durumlar.bu arada bu görüntüler gündüz yaşanıyor.artık sıktım sıyrıldı.çin hadiselerini anlatmama gerek bile yok.beklemek bunun içindi.hoca getirelim dedik .bir tane vardı .öncesinde başka bir iş için bu alandan geçerken.dikkatli olun diye uyarı yapmıştı.daha sonra bu iş ortaya çıkınca ulaşmayı denedik.ama hapis cezası alıp içeri girmiş çıkınca sırra kadem basmış.söyleyin şimdi ben ne yapayım ustam.bir yol gösterin.

riyala

Aktif Üye
ustam yorum yaparken sanırım anlaşılmadı bir acemi öğrenmeye meraklı insan olarak bir şey yapmak için girişimde bulunmadık değil bulunamadık.şöyle özetleyelim.bu alanın yasanmisliklari oldukça ürkütücü.alanla yakınım ilgileniyor.kendisi amatör.tam 3kez farklı grup geldi incelemeye hepsi de farklı şeyler söylüyor.evet sizin yorumlar ikisi gözardı etmişim gibi düşünebilirsiniz.inanın değil.defalarca yorumlarinizi sindire sindire okudum.ama tuhaflıklar devam ediyor.bunlar neler mi günün belirli vaktinde görünüp kaybolan bir kurt işareti.alanın bir yeraltı yerleşimi olduğunu gördüğüm görüntüler.son olarak alanda ki küçük bir golden dolayı yaşadığım psişik durumlar.bu arada bu görüntüler gündüz yaşanıyor.artık sıktım sıyrıldı.çin hadiselerini anlatmama gerek bile yok.beklemek bunun içindi.hoca getirelim dedik .bir tane vardı .öncesinde başka bir iş için bu alandan geçerken.dikkatli olun diye uyarı yapmıştı.daha sonra bu iş ortaya çıkınca ulaşmayı denedik.ama hapis cezası alıp içeri girmiş çıkınca sırra kadem basmış.söyleyin şimdi ben ne yapayım ustam.bir yol gösterin.

-ATLAS-

Member
öncelikle orada birkaç şey var bu kesin ama ben gömüye dair bir şifre göremedim şimdilik toplamda 3 tane hedef olabilir 1inin yeri belli diğeri ikisinin yerini tam kestiremedim sebebi ise kayaların kirli oluşu ve aşınma olması 1. sayfada ilk yüklediğin fotolarada sondaki foto ve sondan 2. fotoyu daha güzel açılardan çekmelisin imkanın varsa dediim yerleri videoya al şimdilik kral isayı tam seçemedim 1 hedef oda türüdür diğer 2 hedefinde ortodoks işareti kral isaysa 2 adet kuyu tipi olmalı dediim gibi söylediim son fotoların yenisini etraflıca net ve videolu çek

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
sevgili riyala.. madem durum buu.o vakit bu sektor ile ilgili o mekanda bir beklenti olmasin.cunkuu sosyal hayatini ve kisisel durumlarini.etkileyecek kadar etki altina girdiysen imkanin varsa mekan degisikligi sarttir..insan hayatinda hersey olabilir.hazirlikli ve bilincili olmak sana guven verir...kisacasi ordan bulacagin kiymetli bir hazine.omur boyu huzurunu bozacaksa orda kalsin.senden once ve sorada yasam devam edecek..yok israrla orda gomu var alicam dersen dini rituel yada ayin vs gibi teklifte bulunanlari dikkate almadan..buraya resim yukleme linkine gore duzgun ayrintili resimler koy.bakalim..belkide tum yasadiklarin gomu bulunca gecer

riyala

Aktif Üye
peki ustam ancak bir iki haftaya kadar yeni resmi ekleyebiliriz.ilginize teşekkür ederim