Değirmen taşı

Zaman

Bilgili Üye
Ustalarım s.a. konudaki değirmen taşının bulunduğu yer kilise temelinden tam 700. Yada 710 adım geliyor.. değirmen taşının bulunduğu yerin güneyinden dere geçiyor..ve bu dere OMEGA yapıyor ...araştırmalarıma göre böyle bir bağlantı kurdum kendi kendime ....ne dersiniz ustalar nasıl bir çalışma yapmalıyım

odin

Editör
Ustalarım s.a. konudaki değirmen taşının bulunduğu yer kilise temelinden tam 700. Yada 710 adım geliyor.. değirmen taşının bulunduğu yerin güneyinden dere geçiyor..ve bu dere OMEGA yapıyor ...araştırmalarıma göre böyle bir bağlantı kurdum kendi kendime ....ne dersiniz ustalar nasıl bir çalışma yapmalıyım
Dediğin yerleri fotoğraflayarak çalışmaya başlayabilirsin

Şirvan

Operatör
Zaman ustam taşin altini eşeledinizmi 1.2 mt diğer ustalarda söylemis dere fazla uzak değildir varmi 10 ile 30 mt arasi

Zaman

Bilgili Üye
Zaman ustam taşin altini eşeledinizmi 1.2 mt diğer ustalarda söylemis dere fazla uzak değildir varmi 10 ile 30 mt arasi
Şirvan ustam aslında taşın çıktığı yer tam belli değil. Amcam çıkartmış taşı yanlız 15 ile 20 metrekare arası kesin diye gösterdi yerini bende derin arama dedektörü ile iyice taradım ..dere ile mesafesi 200 metreye yakındır ustam..tam da taşın bulunduğu yerin karşısında omega yapıyor dere

Şirvan

Operatör
Taşı gördüysen işaret varmıydı üzerinde. Derenin omega yapan yerinde dikili tas düz taş bunlara bak hafif tümsek olan yerlere

Zaman

Bilgili Üye
Şirvan ustam taşı malesef ben görmedim..dediğin yerleri incelerim ustam .. teşekkür ederim