Dehliz ? Ustadlarim degerli yorumlarınızı bekliyorum

Zemin bozuk

Bilgili Üye
Ustadlarim ufak bir hisar tarzinda etrafi sur olan yer , abilerim buraya oranın köy korucusu disardan gelen orada fotolardaki kayayi agaca calaska sistemiyle kaldirdiklarini gormus adamlari kovalamis ellerinde harita ile geldiklerini söyledi , bizim tanidik abimizin akrabasi olan korucu ile beraber 2mt kadar kazı yapmislar bende çubuklarla tesbit yaptim yanini kazmislar lakin giris benim tesbitlerime gore ( insaellah yanlış degil ise kazilan yerin 15-20 mt kadar aşağısında kazilan yerin 10 mt yukarısı surlarin oldugu yer giris ile sur arasi 30-35 mt kadar ve giriş oldugu yerden sura dogru yükselti 10 mt kadar siz ne buyurursunuz.

Ekli dosyalar

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bu okun olduğu yerdeki izler murç izlerimi. Belkide dalın arkasında da olabilir onlardan.
Madem harita ile gelmişler diyelimki o harita gerçek o taşı bir sebebi varki hedef almışlar kendilerine. ve o taş da normal bir taş değil siz o taşın orada doğru tespit yaptığınızdan eminmisiniz. Ve sorduğum izler murç izleri ise o kayalarda tabiki incelenmeli. Kayaların duruşu şüpheli bir kapama olabilir. dikkat edilmesi gereken bir yer durşları riskli duruyor ona göre

IMG-20220731-WA0002.jpg

R00T

Profesyonel
Co Admin
Kaz göğsüne dayamış başını.Kalpli sunuda var.O zaman tünel uzun olmamalı .Bir kendisine bir de kuru duvara bakın.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili
R00T
ustamızın bana kızmayacağını bildiğim için anlattığı şeyi çizgiye dökmek istedim.
Çok güzel bir figür gerçekten. O yüzden size burada iyi tespit yaptınızmı diye sordum.

IMG-20220731-WA0004.jpg

Zemin bozuk

Bilgili Üye
üstadım bu kaya bu şekli ile yan şekilde duruyor . tesbiti bir kaç kez tekrarladım yanılma payım olabilir deyu

R00T

Profesyonel
Co Admin
buralarda da aynı oymalar varı ayna kabul edip karşıtlığa bakarsın bide kendisinde kasa testi zarar vermeden inceleyin kastım budur .Kendisi için ayna geri kendine de yansıtabilme olasılığıdır.