Deliden herkese selam olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sandalci14

Operatör
ustalarim acaba 2000-3000 yil once çay varmiydi tarih tersine donsede 3000 yil onceki biri çayı bulmuş olsa..vay yavrum vay..dun aksam kanal 7 de cok sevdigim cagri filmini seyrediyordum.ebu sufyanin konvoyuna atla giden habercinin gectigi yerde araba tekerlegi izleri vardi.bazen karisiyor.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
ustalarim acaba 2000-3000 yil once çay varmiydi tarih tersine donsede 3000 yil onceki biri çayı bulmuş olsa..vay yavrum vay..dun aksam kanal 7 de cok sevdigim cagri filmini seyrediyordum.ebu sufyanin konvoyuna atla giden habercinin gectigi yerde araba tekerlegi izleri vardi.bazen karisiyor.
Demekki ozamanda araba varmış ama Rağbet görmemiş 🙄
ozamanlar süvariler atlar modaydı 😁

sandalci14

Operatör
iftardan sonra cay icmeyince kendime gelemiyorum firat ustam ulus halden karisik biskuvi aldim.keske herkes yakin olsa "dostlar konagi" nda toplanirdik.

sandalci14

Operatör
evet kamhi ustat yeni filmlerde bile var. truva filminde elektrik diregi gordum.demekki 3500 yil oncede elektrik varmis.o degilde simdi tumulus uzerine dikiliyor o zaman ne icin dikilmis!..yuzuklerin efendisinde daha cok.adamlar film cekiyor "orglar geliyor (turkler) yabani canavara benziyorlar kaleleri birer birer ele geciriyorlar(avrupada) eger yuzuk kardesligi (hacli birligi) yapmassak tekerteker hepimizi yok edecekler. tabi bide icimizde dusmanlarimizin tarafinda olanlar var "savron" bunlar robotik canavarlarla onlardan olup bize karsi savasiyorlar (agir sanayi ile almanlar) ..filmler full mesaj

Kamhi Leonard

PiSaGoR
evet kamhi ustat yeni filmlerde bile var. truva filminde elektrik diregi gordum.demekki 3500 yil oncede elektrik varmis.o degilde simdi tumulus uzerine dikiliyor o zaman ne icin dikilmis!..yuzuklerin efendisinde daha cok.adamlar film cekiyor "orglar geliyor (turkler) yabani canavara benziyorlar kaleleri birer birer ele geciriyorlar(avrupada) eger yuzuk kardesligi (hacli birligi) yapmassak tekerteker hepimizi yok edecekler. tabi bide icimizde dusmanlarimizin tarafinda olanlar var "savron" bunlar robotik canavarlarla onlardan olup bize karsi savasiyorlar (agir sanayi ile almanlar) ..filmler full mesaj
sen savaş fimleri üzerinden gittin evet mesaj cok
ben filmlerin gorselliginden cok verdigi ve her an verecek mesaja odaklanirim
"Lucy " yi izledin mi ? Belki en az 20 sefer izlemisimdir
ve bazen düşünüyorum bir insan beyni nin %100 nu kullana bilirse ne olur 🙄
ilaç sektörü ise geliştirdiği bir Madde ile Lucye benzer yakın birsey bulmuş
o filimin adıda "Limit Yok"
tavsiye ederim 😘

sandalci14

Operatör
bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim.''gelecek,kötü gelecek''

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...