Delievo

KULT

Aktif Üye
Ustam dediğim mesafe ozaman küçük boşlukla olan mesafe , doğrumu?
Evet ustam bu mağaraya sürünerek tilki yuvası gibi küçük ve dar bir yerden giriliyor. Girince alan genişliyor ama orasıda toprak dolu. Sonra oradan koridor gibi bir bölüme geçiliyor. Sağolsun bulursam kader ustamdan yardım istedim ve videosunu gönderdim. Şu an dışarıda olduğu için akşama yardımcı olup yükleyecek. O zaman daha rahat anlarsınız. İçeride sürünerek gidebildiğim mesafe yaklaşık 20_25 metre falan. Ve epey devamıda var. Yani içeriye cihaz sokma ve kullanma şansımız olmadı.zaten içeride daraldığım için bir an önce çıkmak zorunda kaldım. Oksijen konusunda bir sıkıntı yok. Ama yerin doldurulmuş olması ve çok dar olması insanı daraltıyor. Elini kolunu bağlıyor. Mecburen toprağı boşaltarak ve zemini görerek bu işi neticelendirmeye çalışıcaz.

Metalicvoice

Operatör
[QUOTE="Metalicvo
Ustam şu görüntüleri alırken bile yeter sürünür vaziyetteydim. O sandık gibi görünen yere ulaşabilmek için ciddi bir çalışma yapmamız gerekiyordu. O an çaresiz o şekilde bırakıp çıkmak zorunda kaldık. Videoyu yüklemeyi başarabildiğimde ne demek istediğimi anlayacaksınız.
you tube ye yükle videoyu. sonra da ovideonun linkini buraya yapıştır. Ustalara bir izlet inşallah.
Hayırlısı ile kolayı ile nasibi müsesser ola...

@ibrhm

Bilgili Üye
Evet ustam bu mağaraya sürünerek tilki yuvası gibi küçük ve dar bir yerden giriliyor. Girince alan genişliyor ama orasıda toprak dolu. Sonra oradan koridor gibi bir bölüme geçiliyor. Sağolsun bulursam kader ustamdan yardım istedim ve videosunu gönderdim. Şu an dışarıda olduğu için akşama yardımcı olup yükleyecek. O zaman daha rahat anlarsınız. İçeride sürünerek gidebildiğim mesafe yaklaşık 20_25 metre falan. Ve epey devamıda var. Yani içeriye cihaz sokma ve kullanma şansımız olmadı.zaten içeride daraldığım için bir an önce çıkmak zorunda kaldım. Oksijen konusunda bir sıkıntı yok. Ama yerin doldurulmuş olması ve çok dar olması insanı daraltıyor. Elini kolunu bağlıyor. Mecburen toprağı boşaltarak ve zemini görerek bu işi neticelendirmeye çalışıcaz.
Ustam üçgenden sonraki boşluk beni yanılttı , şimdi mesele çözüldü .. Sen gayret edersen inşallah diğer paylaşımcilar gibi olmazsa sana haritasını çizerim. Sanırım izinli kazı yapacaksın.
Şimdi o boşluktan sonra 21 mt diğer odada soldaki kapı. İki kapı arası 4 mt. Sağdaki kapıdan girersen bir koridor 14 mt. Sağda iki kapalı oda. Tam karşında koridorun sonunda , kapalı 18 m2 yıldız şeklinde bir oda.dahası var.
Soldaki kapıdan girersen 33 basamak ineceksin . . Bir haç şeklinde koridor.
Sağa 28 mt eni 6mt. Kolları 6 ×2m üst uzunluk 24 mt. Koridoru bu şekilde dolaşıyorsun ama odalar kapalı epey oda var. Açıkta 6. Basamak ve 33. Basamakta ..

Son düzenleme:

@ibrhm

Bilgili Üye
Ustam açacağın bütün otlarda gaz olacaktır. En çok dikkat edeceğin bu...

Y@vuz

Aktif Üye
@Ibrhm ustam bu sölediklerini şekilden bakıpmı değerlendiriyorsun yoksa yardımcın var omu sölüyor

Metalicvoice

Operatör
Ustam üçgenden sonraki boşluk beni yanılttı , şimdi mesele çözüldü .. Sen gayret edersen inşallah diğer paylaşımcilar gibi olmazsa sana haritasını çizerim. Sanırım izinli kazı yapacaksın.
Şimdi o boşluktan sonra 21 mt diğer odada soldaki kapı. İki kapı arası 4 mt. Sağdaki kapıdan girersen bir koridor 14 mt. Sağda iki kapalı oda. Tam karşında koridorun sonunda , kapalı 18 m2 yıldız şeklinde bir oda.dahası var.
Soldaki kapıdan girersen 33 basamak ineceksin . . Bir haç şeklinde koridor.
Sağa 28 mt eni 6mt. Kolları 6 ×2m üst uzunluk 24 mt. Koridoru bu şekilde dolaşıyorsun ama odalar kapalı epey oda var. Açıkta 6. Basamak ve 33. Basamakta ..
Usta buakadar oda beyazsarayda yok vicdansız. :) :):)

Neler oluyor böyle bize de deyiver. Bi anlat bakalım?

@ibrhm

Bilgili Üye
@Ibrhm ustam bu sölediklerini şekilden bakıpmı değerlendiriyorsun yoksa yardımcın var omu sölüyor
@Y@vuz Ustam sadece şunu söyleyeyim.
Bir Çubuk kullanan ustam var , Fotoyu yolluyorum . Çubukla söylüyor. ÇUBUKÇULAR ,DUYSUN.
Akıl üstü ,ama akıl dışı değil.
Bende çalışıyorum ama yetersiz.
Daha önce geneli yazdım.
Sanırım Ustalık bir aşamadan sonra,
Konu FİZİĞİN Alt dallarına sirayet ediyor.
ATOM FİZİĞİ , MANYETİZMA FİZIĞİ VS.

matrax33

Aktif Üye
@Y@vuz Ustam sadece şunu söyleyeyim.
Bir Çubuk kullanan ustam var , Fotoyu yolluyorum . Çubukla söylüyor. ÇUBUKÇULAR ,DUYSUN.
Akıl üstü ,ama akıl dışı değil.
Bende çalışıyorum ama yetersiz.
Daha önce geneli yazdım.
Sanırım Ustalık bir aşamadan sonra,
Konu FİZİĞİN Alt dallarına sirayet ediyor.
ATOM FİZİĞİ , MANYETİZMA FİZIĞİ VS.
Nası yani, fotorafa çubuk mu tutuyosunuz ?