Delta pulse 3S de takılma?

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Haydaaaa bak aklıma ne geldi.
Altınyaylada olsa gerek manyetik alanı olan bir rampada araclar mıknatıslanma ile calışmaz haldeyken yukarı dogru gidiyordu.
Senin cihazların cılgına dönmesine böylesi dogal bir manyetik alan sebep olmus olabilir belkide.
Yok ihtimal yok çünkü oraya sadece traktör gidiyor. Ben arabayı 3 kilometre ilerde bıraktım ama araba kuş bakışı dereden gözüküyor aşağıda. Kazmayı vurduk arkadaş arabayı calıyorlar dedi .arabaya doğru yürüyünce araç durdu gittim anahtar da yok. Meğerse üstüme almışım

D

deniz_efe

Misafir
Firen Çekili araba viteste rampa yok yer düz yürürmü normalde, calışırmı kendi kendine
Ben yarenlik olsun diye yazdıydım.
Tabi işin aslı bazen açıklanamayan fiziksel olaylar olabiliyor doğada.
Bi tık üstü, işin içine üç harfliler girmişse de,
konuyu işin uzmanı HİTİTLİ ye paslamak lazım gelir...

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Yok ihtimal yok çünkü oraya sadece traktör gidiyor. Ben arabayı 3 kilometre ilerde bıraktım ama araba kuş bakışı dereden gözüküyor aşağıda. Kazmayı vurduk arkadaş arabayı calıyorlar dedi .arabaya doğru yürüyünce araç durdu gittim anahtar da yok. Meğerse üstüme almışım
İlginç baya.
Eger cin işi ise araç yürütüyorsa gündüz vakti üstelik, o zaman baya büyük cin kolonisi var demektir veya cok güclü cinler.
Abdest bozan bir tablo,Allah benden uzak eylesin böyle yerleri .;)

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Onda iş yok baksana hepsi tırt diyor
Ben cinci olupta,hoca olupta cin işini çözen görmedim.
Cok dırık yedik hoca takımından eşek arkadasların sayesinde.

Bana sorarsan gidip bida çalışın orda.
Baktınız tuhaflıklar yine baş gösterdi o zaman cin olayı nettir.
Bu defa iş bilen birini arıcaksınız.
Yok baktınız sorun yok hersey normal o zaman vira bismillah diceksin aga.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Bölge aynı geçen yıl buranın az yukarısında papaz amcanın mezarındayız yanımda hoca var. Tabii ondan önce çok geldi benimle. Daire çizdi okudu bilmem ne işte. Biz çalışırken o bir şeyler yapıyordu yaşı 40 var. Benzer olay orda oldu bulut yok hava gürlüyor. Neyse bizim hoca önce titredi bir iki dakika sonra kendine geldi , mırıldanıyor anlamıyorum su felan icirdim kendine geldi ayağı kalktı bu kez kurşun yetismiyor os.... Adam bir saatlik köye olan mesafeyi 15 dakikada inmiş. Tam iki ay konusamadı. Şimdi hadi diyorum bazen gidelimmi yoh Gardaş ben delimiyim daha diyor.

Neyseki orayı gündüz kavga gürültü almıştık

Hocaya niye gelmiyorsun dedigimde sözde ordaki 4 kişi gırtlanı sıkmısız. Bak hocaya sen.

Son düzenleme:

sondurak

Yeni Üye
,,Patika Yoldaki OMEGA'nın içi Önemli..!!

:biggrin-new:,,Patika Yoldaki ,,OMEGA'NIN içi Önemli..!! Dikkatinize..!!!:confused::beguiled:

azadibb04

Member
Kulanıcı arkadaşlar, benim cihaz gitti şu an jandarmada belki alabilirim bu konu sonra.

Fakat aynı cihaz 3S yani geçen arkaş aradı gittik.
İşaretler felan mevcut, yani gömü ihtimali yüksek bir yer.

Şüpheli iki yerde cihaz birinde +64 gösteriyor ve takılıyor öttugu alandan ayrılsam bile susmuyor kilitleniyor adeta, taki cihazı kapatıp 1 dakika bekledikten sonra kendine geliyor. 5 defa denedim 1x1 başlıkla hep aynı küçük başlık ise ötmüyor orda.

İkinci yerde + 30 da küçük başlık aynı takılmayı yapıyor ve susmuyor cihaz 20 mt ileri gidip metalsiz ortamda bile susturamı yorum. Burdada 4 kez aynı takılma oldu.

Takılma derken anladınız sanırım cihaz degerliyi görüyor ve ötüyor ayrımlı modda ve kenera uzağa gitsen bile susmuyor cihaz o an hiç bir şekilde hangi tuşa basarsan baş yanıt vermiyor. Taki akuden söküp 1- 2 dk. Bekledikten sonra normale dönüyor.

Nedendir başına gelen varmı?

Ve her yerde böğle yapmıyor dün cep yöntemi ile denemeler yaptım gayet normal algılama ötme!
ustam ben de sadece bir yerde aynı sıkıntıyla karşılaştım. işaret de vardı. haritada işaretli yerde aynen senin yaşadığın gibi büyük bir alanda ötüyor. neyse biz işlem yaptık. su .çıktı. suyun oksiti o büyük alana yaydığını düşündüm. sen de o yerlerde bir işlem yapsana . bakalım su çıkıyor mu? eğer oradan da su çıkarsa demek ki gerçekten su malın oksitini yaymış demektir. eğer işlem yaparsan su çıkarsa bana mesaj yollarsan sevinirim.