dere ayrilip birlestirilmis

atheros

Yeni Üye
Buranın resmi maliyeti ortalama 75-100 bin tl

Turko

Uzman
buralari bir gorsen alinan yerleri bir gorsen aklin sasar buralarin tamami altin madenlerinin cikartildigi nokta vaktinde alabildigine yasam noktasi burasi gezdikce anladik mezarlik alan dahi yapmislar 300 mkare alan var burada bu alanin icerisinde bir ev buyuklugunde bir kaya yapmislar bu kayanin izerinde ortalama 15 20 adet oyuk mevcut ve su kanali yapmislar her kanal o oyuklarin icerisine ugrayip en son 1 yere dokulmekte vaktinde 100 sene once buradaki madenleri kapatip ellerindeki butun altinlarida buralara gomerken adamlar s...mi alirsiniz diyip gitmis :)))))) elimizdeki harita ya gore bu bolgede 35 40 ton altin oldugu anlatilmakta ama adam haritada tam noktalari vermiyor bize bizde kendimiz bulmaya calisiyoruz suanda kaba sapa 5 yer sabitledik ama tam noktalarda sorun cikiyor tabiki sizin suya saygi dediginiz tum oymalada karadenizde biz para aldirdik aldira aldirada akillandik
Rabbim gönlüne göre versin . İnşallah bulursun . Ben gene uyarımı yapayım da ustalarımız sonra sana boşunamı yetki verdik demesinler. Suyun altına inin aşağıda orman var işaret arayın oymalar sizi yanıltır su hızlı akıyor çubuk işe yaramaz sürtünme ile doğal elektriklenme ve manyetik alan oluşuyor kaya yapısı aşınmadan nasibini az almış demek ki minerali fazla suyu yalıtıyor yani makinede iş yapmaz orada noktanın kaba sı sabası olmaz nokta noktadır gelirsen üstüne atarsın noktanı verirsin derinliğini, şelalede malzeme hesap kitap ile bulunur boşuna emek harcamanızı istemem o yüzden dir yazdıklarım. Kolay gelsin.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Bence kayada ve çevrede detaylı inceleme gerekiyor. Alttaki resim göz yanılması değilse başka işaretler de var gibi ustam. Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 144552

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Ben ortada akıl şaştıracak birşey göremiyorum.Madem o kadar iddalısınız yukleyin fotoları bizde görelim ve buradaki çoğu insanın aklı şaşmış zaten konuşma ve anlatım tarzınız hiç hoş değil.Site içerisindeki kurallara lütfen uyalım.

denjavu

Member
Ben ortada akıl şaştıracak birşey göremiyorum.Madem o kadar iddalısınız yukleyin fotoları bizde görelim ve buradaki çoğu insanın aklı şaşmış zaten konuşma ve anlatım tarzınız hiç hoş değil.Site içerisindeki kurallara lütfen uyalım.
ben gorduklerimi anlatiyorum soyluyorum burasi bana 2 saat uzaklikta her aklima estiginde gidemiyoruz vurada calisma yapan 5 kisiyiz birimiz eksik oldumu yine gidemiyoruz yukarida anlatilanlarn hepsi dogru gun gelecek onlarida atacagim size ama senin uyarin anlamsiz ve yersiz bende bunu size soyleyeyim saygilar

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Nasıl yersiz kardeşim .Ben buraya bayan arkadaşlarımı davet ediyorum.Sitede bayan arkadaşlarımızda var muhabbetleri okuyan bayan olmasinada gerek yok dağda konustugunuz dili burda kullanmamalisiniZ.Birde site içerisinde patlayıcı madde ,kırıcı dökücü alet resimleri paylasmişsınız tekrarlanmamasi adına sizi uyardım.Uyup uymamak size kalmiş

denjavu

Member
benim burada paylasmis oldugum hilti ve kartuslardan kime ne usta adamlar kepce ile paylasim yapiyor neymis efendim ben hilti paylasmisim sennuyarini yap yonetici isen ben paylasimimi yaparim burada herkesin bilgi alip verdigi nokta ise ben bilgi aliyorum bilgi veriyorum paylasimlarda bulunuyorum benim paylasimlarimin ne sana ne baskasina zarari var ben duymusolduklarimi harfiyen anlatiyorum ki herkes bilsin yalan dolanmi konusalim vizde ne ise o ayrica bayan arkadaslari rahatsiz edecek bir konu varsa onlarda ozur dileriz biz adamlarin dedelerden ne anlatildi ise onlari anlattik yazdik ha hosuna gider gitmez orasini bilemem .

kazman

Yeni Üye
Sn dejavu hilti ve patlayicilarla resim ekleyerek direk kendinizi ihbar etmiş oluyorsunuz.isminizin dejavu olması internet ortaminda bulunmayacaginiz anlamina gelmez.kendi guvenliginiz için bunlara dikkat etmenizi tavsiye ederim.daha once bu sebepten sorun yasayanlar oldu. Saygılarımla

SAHBAZ

Bilgili Üye
yer cok guzel ustalarda yorumlarini yapmis arazidede siz varsiniz sahsi gorusumdur asagida odalariniz mevcut lakin suyun onunu kesmeniz gerekebilir bol sans nasibiniz bol olsun...