Dere kaplumbağası

Siva

Bilgili Üye
Etrafi iyi gez traslanmis kirilmis taslari oldugu yerlerde isaret ara hic ummadigin yerdedir damarli sirali duz hat ile devam eden kayalari incele bu alani karsidan cek hakim bir yerden resimle kaplumbagayi sihirli degnek senin elinde. 3.cu gozun aciksa bulursun

yaha1906

Member
3. Gözüm açılmayı bekliyor ustam yeniyim ben okuduğum arastırdıgım kadar bilgilerim var tecrübem yok. Ne nerde tam olarak ne aramalıyım nereye bakmalıyım bilemiyorum

yaha1906

Member

yaha1906

Member
Tamam hocam öyle yapalım, önündeki kayada kasa tarzı bişey olabilir mi delik falan var sanki

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Resimleme kötü olup anlaşılmiyor

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Otları temizleyip fotoğraflayın. kare oyma gibi gözüküyor. şayet doğal değilse giriş bu yönden olmalı. buranın yapısı; kaya içine oyulmuş çok odalı aile mezarlığı. giriş tüneli önü büyük kayalarla kapatılmıştır. hem tecrübe hemde finansal kuvvet ister burası.

Munzur

Member
Ekli dosyayı görüntüle 252314
Dikkat çekici tek alan bu kısım 'benim fikrim' güzelce incelemeye değer bir alan hem dere yatağına yakın hemde arka tarafında kalıyor..

Moderatör tarafında düzenlendi:

yaha1906

Member
Otları temizleyip fotoğraflayın. kare oyma gibi gözüküyor. şayet doğal değilse giriş bu yönden olmalı. buranın yapısı; kaya içine oyulmuş çok odalı aile mezarlığı. giriş tüneli önü büyük kayalarla kapatılmıştır. hem tecrübe hemde finansal kuvvet ister burası.
Tamam ustam otları temizleyip fotograflıcam ondan sonraki yorumunuza göre hareket ederiz