dere kenarı kaplumbağa ve sırtındaki oymakar

Mem45

Yeni Üye
@timur964 ustammükemmel bi atış o bölgede tosbanın kabuğunun toprakla buluştuğu yerde bugün üçüncü oymayı gördüm tam kaya toprak sınırında

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Burasının baska yönlerden çekilmişi var mı ?
Yuvarlak içindeki yerleri araştırın , işaretlediğim düzlükte ufak bi çalışma yapılıp dolgu toprak biraz açıllınca dizili taşlar veya devam eden dolguya rast gelinirse devam edilmeli .
Diğer yönlerin fotoları lazım .Ordaki ağacın etrafınıda çevirmişler taş ile .

Mem45

Yeni Üye
kazama ustam bugün havadan fotolar çok kötü çıktı inş haftaya detaylı fotolarla gelicem işaretlediğiniz yerlerde de söylediğiniz işlemleri yapıp sonucu paylaşırım inş

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Fotoya göre dereden yükseltiye çıkışta ana taşın hemen sağında zemindeki dizilimler merdiven görünümünde duruyor.tatlı bir temizlikle birbirlerine yanaştırma olmasına bi bakın bu noktada olabilecek az da olsa statü denilebilecek bu gömü için araştırmaya bence değer.fotolar yetersiz.yorumları kısıtlıyor.

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
senin oyma diye tabir ettiğin delikler bana orjinal gelmedi sanki sonradan hilti ile delinmiş deliklere benzettim birileri senden once keşfetmiş ve delmiş nacizane fikrim

Mem45

Yeni Üye
Fotoya göre dereden yükseltiye çıkışta ana taşın hemen sağında zemindeki dizilimler merdiven görünümünde duruyor.tatlı bir temizlikle birbirlerine yanaştırma olmasına bi bakın bu noktada olabilecek az da olsa statü denilebilecek bu gömü için araştırmaya bence değer.fotolar yetersiz.yorumları kısıtlıyor.
ustam hakkaten sende 12 den vurdun merdiven basamakları çok net mevcut güzel fotolarla tekrar açıcam konuyu inş @epy

Son düzenleme:

Mem45

Yeni Üye
senin oyma diye tabir ettiğin delikler bana orjinal gelmedi sanki sonradan hilti ile delinmiş deliklere benzettim birileri senden once keşfetmiş ve delmiş nacizane fikrim
NoYaN_06 ustam aynı şeyi bende düşündüm bugünkü gitme nedenim deydi oydu fakat ilk oymanın derinliğinin çok az olması ve oyma kenarlarının hilti karota göre pürüzlü olması o tereddüdü kafamdan sildi yoksa fotodan direk sonda gibi gözüküyo hakkaten oymaların derinliğinin giderek artması çok garibime gitti ilk defa böyle bişey görmüş oldum daha önce 20 35 cm derinlikli 3-5 cm çaplı oyma hiç duymamıştım

Son düzenleme: