Derin aramalar için önereceginiz dedektor markalari

mhmt0614

Member
Kardes yazdigimi okumadin galiba depara ayarlattim dedim ben ayarladim demedim ara depari baglan minelab teknik destege yada forumdan depar dedektore mesaj at onlar donsunler sana telefon ile bir kac ayar yaptirdi derinlik ayari tek para ayari o kadar
yok kardeş öyle bir ayar hangi başlıkla kullanıyorsun sen?

S

sercan33

Misafir
@mhmt0614 kardeş yazılan mesajları rica etsem sırası ile okurmusun özellikle ricamdır tavsiye ettiğim cihaz gpx 5000 sen kullanıcı olduğunu söyledin gpx 5000 nin derinliğe inmediğinden bahsettin ben ise o derinliğie e trac ile indiğimi söyledim sen ayarlarını sordun ben yine e trac dedim attığım resimde 2 adet cihaz var sağdaki x terra soldaki ise e trac resimde gayet net gözüküyor ortada bir yalan yoktur sapıtma var ve sadece cevap
vermiş olmak için cevap yazma durumu vardır daha mesajları okumadan yazmaya başlıyorsunuz lütfen yazdıklarımı ve söylediklerimi saptırmayın neye göre imkansız diyorsunuz daha gördüğünüzü yorumlayamıyorsunuz anlamak yada başkalarına yardımcı olmak için yorum yapın cevap vermiş olmak için değil ben herhangi bir firmanın yada çakma üreticinin yanlaması yada yanaşması değilim kullandığım cihazları sırası ile konu takibi yaparsanız görürsünüz zaten sadece kullandığım cihazları bütcesine göre tavsiye ederim
maksimum 50 cm derinliği var demişsin gpx 5000 için ben ise e trac ile iniyorum o derinliğe dedim aynısı sen söylüyorsun lütfen mesajları okuyup anlayıp yorum yapalım cevap vermiş olmak için değil
iyi forumlar

Son düzenleme:

MendereS

Bilgili Üye
tartışmaya neden olacak bazı mesajları sildim. adam destek istiyor millet iddialaşıyor hiç gerek yok bakın şimdi ben adama destek vereceğim.

söylediğiniz bütçeye en uygun cihazlar

1- golden king dpr
2- minelab gpx 4500

benim bildiklerim bunlar arkadaşım sen araştırmalarına devam et. :)

definecix

Member
deniz_efe ustada bahsetmiş, ben memnunum teknoloji ekibi ürününden. bende Dp 3s 3d var. dedektörden manuel çekim yapıyorum. 2 mt 3 boyutlu görüntü alabiliyorum. daha derin aramalar yapmak ve kayalık alanda da iş görmesini istersen gradyometre ürününü tavsiye ederim. sitelerinde forum bölümü var. 3 boyutlu yapılan çekimlerinde paylaşımları var.

DeparDedektör

Moderatör
Moderatör
Kardes yazdigimi okumadin galiba depara ayarlattim dedim ben ayarladim demedim ara depari baglan minelab teknik destege yada forumdan depar dedektore mesaj at onlar donsunler sana telefon ile bir kac ayar yaptirdi derinlik ayari tek para ayari o kadar @DeparDedektör
mhmt0614

Mehmet Bey yardımcı olabileceğimiz bir konu varsa yardım etmekten memnuniyet duyarız.