Derin mevzu

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
..bu durum cok ilginc..eski alinti haber vs takilmayin icerik ilginc..

Hz. İsa’nın eşi ve çocuklarına ait olan lahitler, kaçırılmış durumda. İddialara göre bu lahitler, Cehennemağzı mağaralarında tadilat var gibi gösterilip, uluslararası kaçakçılık şebekesine verilmiş. Lahitlerin buradan Yunanistan?a oradan da Vatikan?a gönderildiği belirtiliyor?”

Ekli dosyayı görüntüle 239022

1-Bir rivayete göre Hz. İsa’nın eşi ve çocuklarına ait olan lahitlerin Kdz. Ereğli’den kaçırıldığı haberleri doğru mudur? Bu konuda başlatılan bir soruşturma var mıdır?
“2-Kdz. Ereğli’den kaçırıldığı iddia olunan bu lahitler Kültür ve Turizm Bakanlığı envanterinde kayıtlı mıdır?".. “İddia olunduğu gibi bu lahitlerin kaçırılması olayına karışan Bakanlığınız nezdinde veya diğer kamu kurumlarında çalışan devlet memurları var mıdır?”
“AZİZLER ŞEHRİ: EREĞLİ”

Son düzenleme:

sinekwalesii

Aktif Üye
Biraz araştırdım Ereğli lahit vs Yorgo diye birisi fener Patrikhanesi diye bir kitap yazmış bu kitapta Türkiye’nin ruhani bölgelerinin geçtiği bir kısım var imiş Ereğli’den Fener’e bağlantı çıkıyor

sepetkaya

Editör
Lahit'lerin kaçırıldı doğru olsada,İsa mesih'e ait olduğu hiristiyan ve Yahudiler tarafından algı ve istismardır, Kur'an ayetlerinde anlaşıldığı gibi Yahudiler çarmaha gerip öldürdüğü,Katolik ve Hıristiyanların da buna inandığı, ama hakikatin bu olmadı, ölen kişinin İsa (a.s) a benzetilen birinin olduğunu, İsa a.s Allah Teâlâ tarafından göğe yükseldiği açıklaniştır, yani kesinlikle yalan ve algıdan ibarettir..

Mal bulanındır

Biraz araştırdım Yorgo diye birisi fener Patrikhanesi diye bir kitap yazmış bu kitapta Türkiye’nin ruhani bölgelerinin geçtiği bir kısım var imiş
Bulandirma adresleride bura yazma ..yuzeysel takil.. takip edip okuyilar..tecrube ile sabittir kahkaha

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Lahit'lerin kaçırıldı doğru olsada,İsa mesih'e ait olduğu hiristiyan ve Yahudiler tarafından algı ve istismardır, Kur'an ayetlerinde anlaşıldığı gibi Yahudiler çarmaha gerip öldürdüğü,Katolik ve Hıristiyanların da buna inandığı, ama hakikatin bu olmadı, ölen kişinin İsa (a.s) a benzetilen birinin olduğunu, İsa a.s Allah Teâlâ tarafından göğe yükseldiği açıklaniştır, yani kesinlikle yalan ve algıdan ibarettir..
........
Kardeşim... şu kısmı... .
.
...Lahit'lerin kaçırıldı doğru olsada.....,İsa mesih'e.... ait olduğu ....
....Isa mesih denmez ..... ben senin bu yazı kopi yaptın hesap ederek ... fazla yazmıyorum ... sıkıntılı 1 kelimedir ...

Mal bulanındır

Ustam bidaha oku ailesine cocuguna ait lahitler diyor kendisine degil bide konu sonundaki..Azizler sehri eregli .linkine tikla bir oku musait olunca

sepetkaya

Editör
........
Kardeşim... şu kısmı... .
.
...Lahit'lerin kaçırıldı doğru olsada.....,İsa mesih'e.... ait olduğu ....
....Isa mesih denmez ..... ben senin bu yazı kopi yaptın hesap ederek ... fazla yazmıyorum ... sıkıntılı 1 kelimedir ...
Yok ustam öyle yapmadım, okuduğum ayetten aklımda kalanı yazdım, dikkat edersen bir kere kullandım..

sepetkaya

Editör
Ustam bidaha oku ailesine cocuguna ait lahitler diyor kendisine degil bide konu sonundaki..Azizler sehri eregli .linkine tikla bir oku musait olunca
Evet ustam ben yanlış algilasamda ki sağol uyardiğın için zararsız, hatta faydalı bilgidir, bir sakınca yoktur umarım . Ereğli'ye hemen bakıyorum ustacım..