Dev Kaplumbağa Gerçek Mi Ustalar Lütfen Acil Yardım

yiğido1

Yeni Üye
timur964 ustam sadece hayal gücümü :ambivalence: peki o yandaki kapama gibi görünen yer gerçek olsun bari oraya yorum alabilir miyim :apologetic:

timur964

konularim
yukari doğru D harfi gibi duran taşın altındakine vur bakalım boşluk sesi varmı alanda ki çökme sesebi ne dir acaba yerleşime yakın olduğu için pek bir şey kalmamıştı yinede çubukla dolaş hayırlısı yiğido hoş geldin bu arada

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Aleykum Selam

İguanaya benziyor.
Hatta benzemiyor tam kendisi. :)
Mali altindadir. Baktigi yeri bosver.
Cubuk veya cihazla odasini, girisuni bulun insallah.
Cevresini iyi resimlersen girisi gorebiliriz.
Birde yonlerini yaz.
Bacaklarina ve kafasina dedektor tut.

Tepe dedigin Tumulus. Uzak dur.

Son düzenleme:

beyazzadam16

Bilgili Üye
Reis o içinde merdiven olan tepede yatıyor, tümulus inanılmaz ihtisamli çok büyük bir adam için patlatmislsrmidir acaba haberin var mı tümulus hakkında. Devlet korumasindadir orası girildi mi ici ne, kaplumbağa yi benzetiyorsun sadece ama ya karşı dağlar ya da senin bulunduğun dağlar güzel bir topluluğun yaşam alanı güzel şeyler çıkar buralarda iyi gözlem yap

yiğido1

Yeni Üye
BulursamKader25 Ustam yorumların için çok teşekkür ederim ilk başta :) yıllardır köye gelip giderim tatillerde aslında köyü hiç sevmezdim ancak bu sayfa öyle görseller sundu ki bana insanı gerçekten geliştiriyor . Bir araştırıcam inşallah dediklerini resimleyebilirsem yeniden resimleyeceğim . Tekrardan teşekkür ederim. :) Ustam tümülüs olduğunu tahmin ettim ancak size sormak istedim. Sit alanı değil yinede tehlikeli midir ?

yiğido1

Yeni Üye
Şirvan ustam öncelikle işaretlediğin yer için teşekkür ederim.Başka dikkatini çekebilecek giriş olma ihtimali olan bir yer var mı resimleme mi istediğin ?

Şirvan

Operatör
Tepesimde delik olan merdivenli yeri gormek lazim tümulüse benziyor son resimdeki düz kayalarda boşluk bakabilirsiniz