devamı

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
furkants55
kardeşim benim .. ben konuya fransızım ... neyin devamı daha önce başka konuda resim yükledin sanırım .... ben buraya bakınca resimlerini çoğalt derim sadece .... 1 tek bu resme göre çubukla dolaş burada diyebilirim sadece .... işin gücün rast gitsin ...

kraltaym

Aktif Üye

Benim dikkatimi buralar çekti kırmızı yer sanki örülmüş gibi mavidede işçilik var gibi

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
burası anladığım kadarıyla rampa 1 yer ... senin fotoyu çektiğin yerde kısa 1 patikamı var yoksa rampanın bittiği düzlük mü... rampanın başlangıçı mı yani

furkants55

Yeni Üye
Su an telefondan girdigim icin resim yollayamiyorum . O yüzden anlatmaya calisacagim . Resimde gordugunuz yer iceri dogru giriyor . Resmi cektigim yerin asagisinda 200 metre civari yuvarlak oymalar mevcut diger konularimda paylastim .hilal oyma mevcut kalp isareti ve kanali mevcut. Eski dere yatagiymis heralde burasi . Manzarasi oldukca guzel denize 10 km uzaklikta tam yamacta . 053whatsap uzerinden butun isaretleri yollayabilirim . Yorumlariniz icin tesekkerler

Moderatör tarafında düzenlendi:

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

çizdiğim yerler doğalmı.o örme duvar nedir?

erbay

Member
usta çevrede oturak taşına benzer bişiler olacak onu bulun farkına varmazsınız genelde bunların onu bulduğunuzda yerinizi de bulmuş olacaksınız oturak taşı nerde derseniz bu muhitte ve işaretlerin veya girişlerin hemen yanında olur fark etmez çoğu defineci

furkants55

Yeni Üye
beyler yorumlarınız için saolun. ben bu işten bişey anlamadım araştırmayıda bıraktım . yanımızda işten anlayan biri olmadığı için bir sonuca varamıyoruz . hepinize teşekkürler

Turko

Uzman
May ustam yaklaşmış girişe , sol orta kısımda zemin altı 1.5 mt kadar . Rast gelsin.

ragıp

Uzman
@furkants55
iyi formlar
@mavikorku ustam sizi telefon numarası konusunda uyarmış
görmediniz veya dikkate almadınız. bilemiyorum. ben düzelttim.
site kuralları gereği telefon numarası vermek yasak.
bilginize