Devasa Kayayı mi kaldiralim(!)

hatif

Bilgili Üye
Oda ,yığılı toprağın sağındaki küçük kayadan başlıyor krokiği cizdim

adem44

Bilgili Üye
Taşın sag tarafında renkli olanyerin hemen altında kapama taşlar var siz soldan işlem yapmıssınız sağ doğrj giriş yeri gorunen o sekılde.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Oda ,yığılı toprağın sağındaki küçük kayadan başlıyor krokiği cizdim
Giriş olarak güneyden doğruluk payı var fakat asıl benim vurgulamak istediğimi anladın sanırım ayrıca bu oda değil salon olmuş:) etrafda hiç açılan varmı merak ettim? bir tane denek olsa daha sağlıklı bilgi edinilir

hatif

Bilgili Üye
Giriş olarak güneyden doğruluk payı var fakat asıl benim vurgulamak istediğimi anladın sanırım ayrıca bu oda değil salon olmuş:) etrafda hiç açılan varmı merak ettim? bir tane denek olsa daha sağlıklı bilgi edinilir
Kepçeyle oynanıp kapatılan yerler var.
Ancak kapalı

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ekli dosyayı görüntüle 250113
Mal bulanındır usta ,bu attığım resimdeki tam ortadaki hafif yontulmuş yerden boşluk sesi alıyorum. Emin olamazdım
Çünkü gözenekli tas. Ancak kayanın o tarafında sadece orası boşluk veriyor du
Mineraldir O bosluk olsa duramazsin..
az once tarif ettigim kayanin birlesim yerlerine bolca porcoz dok bisaat bekle sona uzun saglam demirle ganittir ayir ac bakalim nevarmis resmini yukle ustsm

hatif

Bilgili Üye
Başarı yakalayan olmuş mu?

kaynak ustam
Bu bölgeden çıkaranlar var
Hatta bir ermeniden alinan bir haritadan ( Deri) ,yola çıkıp yine o şahsın "bu kolay" diye üç yerden birini gösteriyor ve tılsımlı buyulu yerden çıkarılan heykeller yüzünden birbirleri i vuruyorlar biri hapis, biri felçli (silahla yaralandığı için!), biri veya ikisi ölü ..vs.
Hadisenin ikinci derece muhatabı bizzat şahit oluyor telefonda gecenin bi yarısı dağda çocuk sesleri ce çığlıklar. Bugün dinledim.
Hatta bana
" sana SAHİPLİ YER"
Gösterelim mi ?" dedi.
Bakalım nasipse sabah gidebiliriz oraya

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
hatif paylaştığın hadise ile senin bu görselin arasında bir bağlantı yok onlarınki daha kolaydı diğim anla...Biraz daha dişine gelebilecek yerleri araştırıp seçebilirsen neticeye sıkıntısız inersin düşüncesindeyim.

hatif

Bilgili Üye
hatif paylaştığın hadise ile senin bu görselin arasında bir bağlantı yok onlarınki daha kolaydı diğim anla...Biraz daha dişine gelebilecek yerleri araştırıp seçebilirsen neticeye sıkıntısız inersin düşüncesindeyim.
Ustam
Anladım.
İlla birini bulacam inşallah.
Bunun zorluğu maddi mi
Mistik mi?