deve bagirtan yokusu

OSMANLI TORUNU.

Aktif Üye
Yazdıklarım benim kesifim dir 2 yıl sürdü belgeleri oturtmak yerinde muvaffak olmak şimdi bakıyorum da defineciyim diye geçinen bir sürü cahil site yöneticisi var Menderes kardeş i tenzih ederim o bilge biridir fakat şu bir gerçekki kardeşlerim burada olan gerçekleri yazsam bana deli der güler gecersiniz

mayhem

Co Admin
Co Admin
usluba dikkat edersek güzel olur deliliğe gelince seninle deli oluruz yeterki hoş görüyü elimizden bırakmayalım osmanlı torunu keşiflerini okumak isteriz yeterki çamur olmasın.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
OSMANLI TORUNU. SEN HERKESE HAKARET EDECAĞINA UKALALIK TASLİYORSUN BİLDİĞİN BİR ŞEY VARSA YAZ YADA HAKARET ETMEYI BIRAK.

ASLINDA HİÇ KİMSENIN BİLGİLERİNE İHTİYACI YOK BİZ KENDİMİZE YETERİZ.CAHİL OLAN SENSİN SENİ YÖNETİCİLERE HAVALE EDİYORUN ÜYELİĞİN SİLİNMELİDİR .

BELKİ BİRŞEYLERBİLİYORSUN AMA KONUŞMAYI ÖĞRENEMEMİŞSIN.
:16::16::16::9::9::9::115::115::115::115::115:

OSMANLI TORUNU.

Aktif Üye
Değerli dostlarım yemin ederim sizlere değildi sitemim ben sadece insanların artık bu konuyla ilgili farklı sitelerde o dağ senin bu rampa benim diyerek oraya buraya sürükleyen define sitesi facedeki insanlardan bahsediyorum sadece şunu sizlere söyleyebilirim ben bir kişiden yardım almıştım oda Menderes kardesimdir ve 1 kez kendisine yazmıştım neyse mevzu söyle dedim ya gerçeği aciklayinca beni siteden attılar ne garip değilmi atalarımız ne demisse hepsi doğru doğru söyle kovul

ragıp

Uzman
hepimiz Osmanlı torunuyuz
bu eşkiya belgelerinin minyatürünü mü buldun
yoksam bunların hepsi, gerçekten mi hikayeden ibaret

biz yana yana dağ bayır dolaşıyoruz
milletin otomobil ile yapmadığı kilometreyi
dağda bayırda yaya yapıyoruz

kardeş, işin aslı nedir hele bir deki
bizimde bacaklarımıza olan garezimiz son bulsun
OSMANLI TORUNU.

mayhem

Co Admin
Co Admin
en başta açıklayıcı bir şekilde yazsaydınız emin olun sizi eleştirmek yerine yazdıklarınızı okumak isteyenler olucaktı bu yüzden uslup ve yazımlar önemli her yöne çekile bilir düşüncelerinizi biz bilemeyiz haliyle neyse konuyu dağıtmadan keşiften bahsedelim yanlış anlaşılma çözüldü sanırım.

OSMANLI TORUNU.

Aktif Üye
Tamam bak kardeşim allah c.c bana ona etmiş olduğum bir duama icabet etti ben duamda dedimki ey Rabbim bana vatanima ve milletime faydası dokunacak bir amel nasip et dikkat et ben sözünde eğrilik bulunan birisi hiç olmadım aradan 6 yıl sonra bir küçük çocuk bir aksam bana bir fotoğraf getirdi fotoğraf bir yılana benziyordu yaklaşık 1 metre yüksek kaya heykeltras yapılarak yapılmıştı üzerinde mühür vardı altında yilan vede yuvası is burada başladı ve tam iki yılın sonunda onun bir yılan olmadığını bir oyma kartal olduğunu ve beraberindeki Topal ayıyi sarikiz yani fatmenin mezarını Eminovun mezarını ve starvonun mezarını vede geminin 90 ton kulce sini buldum magra inanılmaz muze şeklinde havalandırma deliği patlatilmis içeride bakracli kızdan yavrulu tavuga domuzundan halkali kaya sına ayran pınarına volcanin mühürlü putu na vs vs hepsini buldum

OSMANLI TORUNU.

Aktif Üye
Belgeler gerçek benim buldugum keşif 1.bölge 6 bölge daha var ancak en büyük bölge burasi 1.nisan oyma yilan içinde kabartma yilan ve sakat yengec tavandaki tabak başka bir belgede legen geçmekte halkali kaya Topal ayi deve yokuşu tirmanan asker gemi en önemlisi de o zaten

oselcem

Yeni Üye
Maşallah SubhanAllah... okurken bile insan şaşırıyor

ragıp

Uzman
Belgeler gerçek benim buldugum keşif 1.bölge 6 bölge daha var ancak en büyük bölge burasi 1.nisan oyma yilan içinde kabartma yilan ve sakat yengec tavandaki tabak başka bir belgede legen geçmekte halkali kaya Topal ayi deve yokuşu tirmanan asker gemi en önemlisi de o zaten
birini birini fotoğraflasaydın da
bizde görseydik
gözümüz bayram etseydi
gölnümüz coşsaydı be dostum
hiç mi fotosu yok bu yerin
bir tanesi en azından

OSMANLI TORUNU.

Aktif Üye
Dahasi var andolsun sizler olsun inanin resimleri bende mevcut ben tilsimlarla yapılan cinlerin resimleri var yemin ederim isteyene gösteririm çünkü bunlar enerji varlıklar tv kumandasını karanlıkta cep telefonu kamerasına tuttugunuzda enerjisini göreceksiniz bana inanin