Deve koltuk taşı Beyin fırtınası

pusula17

Engellendi
ustam, iki farklı medeniyet olarak düşünüyorum
deve farklı medeniyete, koltuk yine farklı medeniyet

ustam, bir çok arkadaşında tecrube paylaşımlarından bahsettiği gibi
devenin parası her daim, devenin altında.
girişi bazen devenin önünden, bazen ise arkasından kapak taşı ve tünel ile ulaşılır.
devenin nünde veya arka kısmında boşluk, tüneli tesbit ederek, girişi bulmak mümkün olacaktır

selametle

eyvallah ustam bütün yazılan yorumları değerlendireceğim.

yerin uydudan görüntüsüde şöyle.

Ekli dosyayı görüntüle 178539

Pscyhe

Engellendi
Yer guzel benim oncelik hedefim bu kaya ve alti olurdu ne varsa tahminen altinda yada tunelle gidilen bir oda...ama ne varsa bu kayayla basladigini dusunuyorum

Barut6868

Yeni Üye
arkadaslar bi mağara actik saydan olusan icerde iki bölme var hayvan bağlama deliği gibi delik var yerden 1 metre yuksekte sanki hayvan yemliği gibi 40 ka 40 bir iceri oyma var hemen yaninda avuc ici kadar yuvarlak oyma var yan tarafta birsey yok boş zemin kafa büyüklüğunde taş serilmiş ve üzerine kum serilmiş girişi buyuk taşlarla kapali ve kum seriliydi

ragıp

Uzman
arkadaslar bi mağara actik saydan olusan icerde iki bölme var hayvan bağlama deliği gibi delik var yerden 1 metre yuksekte sanki hayvan yemliği gibi 40 ka 40 bir iceri oyma var hemen yaninda avuc ici kadar yuvarlak oyma var yan tarafta birsey yok boş zemin kafa büyüklüğunde taş serilmiş ve üzerine kum serilmiş girişi buyuk taşlarla kapali ve kum seriliydi
ustam, hayvan yemliği olarak düşündüklerin muhtemelen
meftaların yataklarıdır. yanlarındaki çukurlar ise sunaklarıdır
fotoğraf olsaydı çok daha net bilgi olurdu.
konu ile ilgili tartışmasız Sedegor ustam çok daha geniş bilgi verebilir

selametle