Deve mi acaba

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yok ustam fazla durmadım. Çobanlar ve Köpekler vardı. Hemen 5 foto çekip ayrıldım. Devenin arka hizasinda geride 20 metre kaya mezarları mevcut açılmış
Fotograf cekemedigin yerde citlik bile toplayamazsiniz. Bu nedenle buna cozum bulmaniz lazim evvela. Cozumu yoksa burasi beklemede kalmali. Yoksa tadi olmaz yemegin. İcine taş duser, disinizi bile kirabilir, gerek yok.

yusuf_0

Member
Burası Afyon galiba muhtemelen friglere ait kaya mezarlar zaten zamanında yağmalanmıs sana kalan zemin altı

gülbahçeli

Editör
çobanı görünce kaçmayın yanına gidip konuşun arkadaşlık kurun kaçarsanız sizi hırsız sanıp cendermeyi veya köylüyü arayabilir yaptığınıza rıza göstermesse çekip gidin başka yolu yok yada o yokken gelip işlem yapın

deli firat

DOĞACI
çobanı görünce kaçmayın yanına gidip konuşun arkadaşlık kurun kaçarsanız sizi hırsız sanıp cendermeyi veya köylüyü arayabilir yaptığınıza rıza göstermesse çekip gidin başka yolu yok yada o yokken gelip işlem yapın
Yok artık ahbab olduk çevredeki çobanlarla beni gördükleri yerde kara demliği hazırlıyorlar Ekli dosyayı görüntüle 277449