Deve olabilrmi

sandalci14

Operatör
pagan işi gibi ejderhayada benziyor cok nadir bulunmakla beraber.6-7 adım onunde zeminde kanalli biyer var burdan oyle gozuken bakilabilir.ben kapali magara olmali gorusundeyim 100 metreyede atabilir.giresumda gormustum .kaplumbagaya yilan dolanmis mi kaplumbaga yavrusunumu koruyor.cift yilanmi baya bi karisik cozumlemek.her ne olursa olsun bir yeri isaret edebilir.iyi tespit emin olmak sonrada yasal islem.tabi bunun icin iyi tespit grrekiyor.teknolojik be bilimsel.kimse bosa masraf ve ugrasi istemez.kolay gelsin.

Ferithan

Aktif Üye
pagan işi gibi ejderhayada benziyor cok nadir bulunmakla beraber.6-7 adım onunde zeminde kanalli biyer var burdan oyle gozuken bakilabilir.ben kapali magara olmali gorusundeyim 100 metreyede atabilir.giresumda gormustum .kaplumbagaya yilan dolanmis mi kaplumbaga yavrusunumu koruyor.cift yilanmi baya bi karisik cozumlemek.her ne olursa olsun bir yeri isaret edebilir.iyi tespit emin olmak sonrada yasal islem.tabi bunun icin iyi tespit grrekiyor.teknolojik be bilimsel.kimse bosa masraf ve ugrasi istemez.kolay gelsin.
Sağol usta

Ferithan

Aktif Üye
Giresunda gördüğünüzü fotoğrafı mevcut mu

Apollon01

Moderatör
Moderatör
demek ki iyi bir yer zengin bölge sağlam tespit önemli ustam

Ledun

Bilgili Üye
Arkadaşım merhaba,
Bu figürün deve olmadığı kesin. Doğal gibi gözüksede kesinlikle doğal değil.
Arkasına konan destek kayaları çok güzel sıralanmış.
Bu figür GELİNKAYASI gömü sisteminin figürlerindendir.
Deveye ve çok şeye benzemesi bu nedenle normaldir.

Sizin bulacağınız oda/odalar, odalar var ise en fazla 3 tane olur.
Birbirine geçişlidir.
Oda figürün altında olabilir ( zayıf da olsa ihtimali vardır).
Ya da Oda zirvedeki yer.
Bu 2 yerdedir, başka yerde arama.
Odaya geçiş muhakkak tünelledir.
Tünel ise genelde tuzaklı olur, tunel de tuzak yoksa oda kapısı tuzaklıdır, tunelin bitimi yani.
Boşlukta mahir bir çubukçu ile gideceksiniz,
Çubukçu figürün etrafında dolaşınca tuneli bulur.
Tunel takip edilip girişi bulunacak.
Tunelin uzunluğu 25-180 metre arasında olabilir.
Tuneli bulun gerisini sonra konuşalım.

IoPNKs.md.jpg

IoPO0Q.jpg