Deveye benzer kaya ?

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Ustalar bu bölge ye argeye gittim büyük deve gibi Kaya'nın baktığı yerde ortalama 300 metre ilerisinde bı büyük kayada kaplumbag benzeyen kaya tespit ettim Kaplumbağanın arka sırt kısmında büyük oyuk ve aşaga doğru kanal gidiyor kanalların yanların da başka oyuklar da mevcut ve bu kaplumbag nin altında 50 metre aşağısında masa gibi Kaya üçgen kesimler de mevcut ve masa gibi Kaya şanki devenin hongucu gibi aranan ek parça gibi ve fotolarda mevcut gök yüzüne bakan bı insan yüzü de var devenin baktığı bölgede ve diğer işaretler Horasan kayalar ve yaşlı ağaçlar deve gelmeden 50 metre gerisinde bolca Horasan kayalar ve kaya parçaları mevcut Horasan yapı taşlarının bazıları üçgen şeklindedir yaşlı ağaçta üçgen kesim mevcut tür ve bı yaşlı ağaçta işe bı çizik gibi bişey vardır bilgi verirseniz sevinirim Saygılarımla Doğa Sever ?
@Mal bulanındır @BulursamKader25 @vakko @Gönül_Eri @Trakyalı81
Sn. Ustam konularına benide etiketlemişsin tesekkur ederim.
Lâkin şahsen işaretten anladığım tam olarak söylenemez.

Ben sonuc odaklı çalışırım.
X bir işaretin 100 m yarıçaplı alanını metal tespiti ile taramak ortalama 1 saatimi alır. Ki bu da 40 bin m2 alan yapar. Pozitif bir sinyal alamamış ama şüphem devam ediyorsa ya yarıçap alanini genişletirim ya da bağıntılı oldugunu düşündüğüm mevkiye aynı işlemi tekrarlarim.
Varsa bir sey kendini ele verecektir.

Neden sana bu örneği veriyorum?

Araştırma, rasat, dağı taşı kolaçan etme, isaret yakalama, tahmin yürütme, giriş arama v.b. adına her ne derseniz deyin, işlem yapmak için "tespite" ihtiyacınız vardır.
Girişten emin olamazsınız. Zoru başarıp emin olsanız içerisi boş mu dolu mu onu bilemezsiniz..
Derinligi kestiremezsiniz. Bunlar uzar gider.

Bu işlerin peşinden sonuca yönelik bir koşturma içindeyseniz ;

ya kendinizde ya da dostunuzda tespit yapabilme yetenegi olmasi gereklidir. Bu, ya kişiselligin ön plana çıktığı ya da elektronik anlamda yeterlilik seviyesi kabul edilebilir düzeyde olması gerekmektedir.

Gerçekci olmak zorundayim.
Ve o gerçek her zaman bana şunu söylüyor;
Net tespit yapamadığın sürece başarısızlığa mahkumsun..

Ya temiz hava bol gıda diyerek egzersize devam edeceksiniz ya da ensenizi kalinlastiracaksiniz..
3. bir şık var ise ben onu bilmiyorum.

Rast gelsin..

Blue.

Editör
Sn. Ustam konularına benide etiketlemişsin tesekkur ederim.
Lâkin şahsen işaretten anladığım tam olarak söylenemez.

Ben sonuc odaklı çalışırım.
X bir işaretin 100 m yarıçaplı alanını metal tespiti ile taramak ortalama 1 saatimi alır. Ki bu da 40 bin m2 alan yapar. Pozitif bir sinyal alamamış ama şüphem devam ediyorsa ya yarıçap alanini genişletirim ya da bağıntılı oldugunu düşündüğüm mevkiye aynı işlemi tekrarlarim.
Varsa bir sey kendini ele verecektir.

Neden sana bu örneği veriyorum?

Araştırma, rasat, dağı taşı kolaçan etme, isaret yakalama, tahmin yürütme, giriş arama v.b. adına her ne derseniz deyin, işlem yapmak için "tespite" ihtiyacınız vardır.
Girişten emin olamazsınız. Zoru başarıp emin olsanız içerisi boş mu dolu mu onu bilemezsiniz..
Derinligi kestiremezsiniz. Bunlar uzar gider.

Bu işlerin peşinden sonuca yönelik bir koşturma içindeyseniz ;

ya kendinizde ya da dostunuzda tespit yapabilme yetenegi olmasi gereklidir. Bu, ya kişiselligin ön plana çıktığı ya da elektronik anlamda yeterlilik seviyesi kabul edilebilir düzeyde olması gerekmektedir.

Gerçekci olmak zorundayim.
Ve o gerçek her zaman bana şunu söylüyor;
Net tespit yapamadığın sürece başarısızlığa mahkumsun..

Ya temiz hava bol gıda diyerek egzersize devam edeceksiniz ya da ensenizi kalinlastiracaksiniz..
3. bir şık var ise ben onu bilmiyorum.

Rast gelsin..
Cokk cokk teşekür ederim toprağım @Trakyalı81 ustam rica ederim ne demek baş Tacı'sın doğru Dion bölgeyi ARGE ettim ikinci bidaki gidiş cihazla olucak nasıp kısmet artık Saygılarımla Varolasın sağlıcakla kalasın ?

Blue.

Editör
Ayni resim burdada kullanilmis sizi teskilatcilar sizi
Bu arada Ustam Kaynak Usta'dan bilgin varmı ?

Blue.

Editör
Obur arkadasada soyle ortak arge mekanlarindan uzak durun ortak is yapmayin @vakko ustamin kapi resimli mekandami sizde yoksa ???
Yok ustam bana aitt değil benim ki başka foruma atmıştım aldatmaca kapı çıktı
Anladım o arkadaş çıkaramadım ama yabancı değildir değerli Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim

AVCILAR

Aktif Üye
Üstadım bu soracağım soruyu gerçekten bi kardeşin olarak soruyorum hani farzet ki şuan karşılıklı oturup çay sigara içiyoruz sohbet ediyoruz ( bazen gerçekten çok ağır konuşuyor sun ) kendim ce bir kaç düşüncem var fakat bilmediğim başka şeyler mi var merak ediyorum. @Mal bulanındır

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Üstadım bu soracağım soruyu gerçekten bi kardeşin olarak soruyorum hani farzet ki şuan karşılıklı oturup çay sigara içiyoruz sohbet ediyoruz ( bazen gerçekten çok ağır konuşuyor sun ) kendim ce bir kaç düşüncem var fakat bilmediğim başka şeyler mi var merak ediyorum. @Mal bulanındır
Ben incitmeden uzmeden lafimi espriyle beyan ederim karsi taraf ayikana kadar coktan baska konuya ziplamisimdir kimseye zarar vermem sen istedigini sor cevap yazarim burda ozgurluk var