Devlet büyük hazineleri neden çıkarmıyor?

canahmed

Member
Elbette çıkarılıyor başıma iş açılmıycağını bilsem devletin tepesinin ekip başlarını tarif ederdim.... Özel ekipler var gayet hızlı ve kılıfına uydurarak iş bitiriyorlar.... Maşallah burdaki arkadaşlar zehir gibiler herşeyden haberleri var :)
Ustam,ben de duydum isim olarak birkaç kişi bu işi yapan,ama görmedim,siz gördünüz mü?
Bir de ustam benim duyduklarım, geçici kişiler,yani demek istediğim,bana lazım olan hükümet değişse de onlar daima bu işi yapıyor olmalı.boyle birini bilip gördüyse iz ,bana özelden ismini atabilirsiniz ustam,sizce mahsuru yoksa tabi.

lagardel

Aktif Üye
selamlar;
bizim burda da bir yaşam alanı bulundu ayrıca su kemeride var yakınlarında
yer osmaniye otobanı üzerinde.
devlete bağlı kurum ve birimler tarafın ince ince santim santim gün yüzüne çıkarıyorlar belki haftada 1 metre ilerliyorlar ama hiç bir ayrıntıyı kaçırmıyorlar.
AYRICA BU KONUYU AÇTIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER...

Acemiavci1

Member
Yokbisey yok...devam egitime devam...marketciler bilir kola dolabina pepsi ayran vs koydurmazlar.arkeolojik malta anlasmasi var.legal resmi aleni kimse bisey cikarip satamaz...illegal durumdaysa anasini ve asfalti aglatirlar yeterki kokusunu alsinlar...siz tecimerin sabancinin kocun dogusun hic tilsima buyuye carpildigini duydunuzmuuu.asil buyu onlardir oylebi carparlarki nufustan dusururler adami.ruhunuz duymaz.kimsede pastadan pay azalsin istemez.oyuzden hepimiz kendimizce ekmeemize bakacaaz
bizim bi arkadaşlar bi yerde işlem yaptılar malzemeyi buldular ve satmaya karar verdiler koçun müzesinden adamlarla anlaştılar parayı elden 10 tl lik banknotlar halinle istediler garanti olsun die neyse malları verdiler parayı aldılar dışarı çıktılar baktılar ki polisler başlarına yığıldı neyden işlem yaptılar biliyormusunz paralar sahteymiş :) ve birisi 20 senedir içerde kaç sene aldığı belli deil ustamın anlattığından aklıma geldi anlatıyım dedim

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Çıkartıyor kim demiş çıkartmadığını. Bürokrasi ye takılmadan iş yapan ekipler Hepsi devletin ekibi her bölgede aktif çalışıyor. Türkiye tarihinin en aktif dönemini yaşıyoruz şuan. Alıcılar öncelikli yerli ikinci etapta yabancı alıcılar.
ALLAH DEVLETiMiZi DAiM Eylesin....
islam aleminin Mubarek Halifesi Zuhur etti.

Kiyamet Alametleri,
O Geldiginde, Yer Tüm ALTINLARINI Disari atacak:)))

ersen0010

Bilgili Üye
Devlet isterse herşeyi görür duyar,isterse kör sağır olur. O işler bizi aşar beyler. Onların çıkardığını biz taşıyamayız zaten. Mezarınızın olmasını istiyoranız kendi işinize bakın. Şahsi fikrim