Dikdörtgenin içinde kare oyma İlginç

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yeraltı şehirlerinde değirmen taşı gibi yuvarlak kilitli kapı sistemlerinde yuvarlak kapı taşının kapanıp içine girdiği kısma benziyor ama bura da ne için kullanıldığını komple her yönüyle çevresini görerek belki birkaç tahmin yürütebiliriz.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bir stel yuvası gibi geliyor bana. Etrafda ki olanlar bunu izah edebilir. Burası bir yol kenarımı buradan nereye ulaşılır bir antik şehremi. Bunun yanında ne gibi bir şey var yığma tarzı bir şeymi yoksa traşlanmış kayalarmı. Bence burada başka şeylerde var. Biraz konıyu genişletin isterseniz

Vatan

Bilgili Üye
Yakınında açılmış Kaya mezarları mevcut

definecisyno

Yeni Üye
CİN MEZARI UZAKLASIN EFENDİM ALLAH RIZASI İCİN KENDİNİZE YAZIK ETMEYİN !!!

Vatan

Bilgili Üye
Bilgi amaçlı zaten görsel olarak paylaşım yapıldı hocam neye dayanarak böyle bişey dedin merak ettim

definecisyno

Yeni Üye
1947 yılında rahmetli dedem süleyman turhan fotografta attıgınız gibi ucu sivrilesen bir olukta vakit gecirdikten sonra geri kalan hayatı hic normal olmadı uzun ugraslar sonucu cinlerin musallat oldugun ögrendik DİKKATLİ OLUN ALLAH RIZASI İCİN BASINIZA BÖYLE BİR SEY GELMESİNİ İSTEMEM !!

Vatan

Bilgili Üye
Tşker ederim kardeşim bilgi için en iyisi uğraşmamak Avcı olduğumuz için böyle şeyler karşımıza çok çıkıyor