Dipsiz Gölünde dibi çıktı.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
@mayhem ustam bahsettiginiz yerdeki mevcutlar...

Dini Yapılar
Konut Mimarisi
Su Yapıları
Boyluca Köyü Camisi
Hacı Hasan Türbesi
İsmail Çağırgan Türbesi
Osman Baba Türbesi
Mahmut Çağırgan Baba Türbesi
Seydi Şıh Mehmet Türbesi
Şeyh Yakup Gulami Çağırgan Türbesi
Çakrak Köyü Kiliseleri
Kamışlı Köyü Kilisesi
Piril Köyü İkiztepe Tümülüsü
Düyun-ı Umumiye Binaları
Hacıhasan Köyü Misafirhanesi
Çalgan Köyü Tosunoğlu Konağı
Çakmak Köyü Züllfikar Ağa Misafirhanesi
Çakrak Köyü Köprüleri
Çakrak Çeşmesi
Yoğurdukıran Çeşmes

Son düzenleme:

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Gelişmeleri zaman gösterecek, Gümüşhane bu konularda meşhur ilimizdir, yokmu forumda Gümüşhaneli hobidaş biraz bahsetse bize mevzudan da dinlesek.
Bir çok yer duruyor işaretleri bulamazsın kırıldı veya yok edildi belirli hali hazırda okadar çok yer varki saymakla bitmez :) bu bölgelerin bir çoğunun bakir kalması insanın az olması yolları çok ters sessiz yerler eşkiya bölgesi nerde ne var bilinsede kimi çok göz önünde alamıyorlar bir yerde çalışma yapalım denmişti geçmiş zaman köyün adını vermiyim burdaki köylüler ayaklanmıştı tabi alınan çok alınmayanda var fakat burda fazla vakit geçirmek gerek yazları gidip tespit ediyorum bir çok yer eklediğim görsellerin çoğu burda forumda var (y) Hadi bir kilise yeri yaziyim köyün adı arda araştırın biraz yolunuz düşünce deredeki evliyayı ziyaret edin üst kısmındaki çıkan soğuk sudan için suyu içdiğiniz yerde bakın bakalım ne var hala duruyor . bundan daha net bir cevap kimseden alamazsınız köylüyede bahsetmeyin sıkarlar topuklarınıza .
Bir çok yer duruyor işaretleri bulamazsın kırıldı veya yok edildi belirli hali hazırda okadar çok yer varki saymakla bitmez :) bu bölgelerin bir çoğunun bakir kalması insanın az olması yolları çok ters sessiz yerler eşkiya bölgesi nerde ne var bilinsede kimi çok göz önünde alamıyorlar bir yerde çalışma yapalım denmişti geçmiş zaman köyün adını vermiyim burdaki köylüler ayaklanmıştı tabi alınan çok alınmayanda var fakat burda fazla vakit geçirmek gerek yazları gidip tespit ediyorum bir çok yer eklediğim görsellerin çoğu burda forumda var (y) Hadi bir kilise yeri yaziyim köyün adı arda araştırın biraz yolunuz düşünce deredeki evliyayı ziyaret edin üst kısmındaki çıkan soğuk sudan için suyu içdiğiniz yerde bakın bakalım ne var hala duruyor . bundan daha net bir cevap kimseden alamazsınız köylüyede bahsetmeyin sıkarlar topuklarınıza .
Usta köylü işi bende, bende köylüyüm, köylü milletin efendisidir. Dilinden anlarsan ?

Mal bulanındır

Usta köylü işi bende, bende köylüyüm, köylü milletin efendisidir. Dilinden anlarsan ?
adamlar yanlislikla biri bisey bulurda kalkinir korkusuyla hasetligiyle surekli birbirini ispitliyii ben oyle efendi istemiyiim sevmiyiim

mayhem

Co Admin
Co Admin
uzak ve bir çok yere ters gidip öyle trist ömer gibi gezilicek bir bölge değil . yanlız bu insanlar yok etmiş işaretleri bir kaç tenesini söyledim diyer sene gidince göremedim zarar vermişler işlem yok ama bilinçli bilinçsiz işler karışık biraz . şuanda yüksek kesimlere çıkılmıyor nerdeyse 4-5 yıldır özel harekat var bu açıdan içim biraz rahat en azından ordaki işaretler duruyordur diye ümit ediyorum .

Mal bulanındır

uzak ve bir çok yere ters gidip öyle trist ömer gibi gezilicek bir bölge değil . yanlız bu insanlar yok etmiş işaretleri bir kaç tenesini söyledim diyer sene gidince göremedim zarar vermişler işlem yok ama bilinçli bilinçsiz işler karışık biraz . şuanda yüksek kesimlere çıkılmıyor nerdeyse 4-5 yıldır özel harekat var bu açıdan içim biraz rahat en azından ordaki işaretler duruyordur diye ümit ediyorum .
insallah dilediginiz gibi olur...
doguguneydoguda ohal varken bazi emniyetciler ohali kamuflaj kilif olarak kullanip cok degerli gomuler cikardi sahsi menfaatleri icin.hicbiri devlet hazinesine girmedi.belki oralar kalmistir

R00T

Profesyonel
Co Admin
Her Gomu Birgun Defineciyi Tadacaktir....
ayrica altta yazdigin yerel halkin talebini yapmazlar.oralara cok defineco ekibi gider daha..yapsalardi 3 kisi öldukten sona yaparlardi.insana kiymet yok 50 tl ye sokak kedisine hergun yem verenler sogukta dilenen cocuklara 5 tl lik durum alip karnini doyurup 2 tl lik corap giydirmiyo ustam sen kime ne anlatiyiin.herkes burjuva olmus
Helal ustam .Saygılar.

murat5164

Bilgili Üye
Ustam eğer calisma yapcaksan sana garanti ve çok yüklü yerler verebilirim Gümüşhane'de