Doğal olabilirmi

Anke

Aktif Üye
Herşeyin bir vakti saati var inan 1 senedir yanlış noktada işlem yapıyormuşuz şimdi eski konumu tekrar bi incelyim dedim farkettim mideme ağrılar girdi :(
Bunun yakinlarinda duzluk bi alan bar mezarlar var ama kime ait bilinmiyor ayni zamnda dik bi dağ var ordada 7 8 civarinda mezar var cikilmasi zor bi dag fotosunu atcam

Shekiller

Aktif Üye
Sen güzelce fotola inşeallah üstadlarım yönlendirir bakarsın kolay biryerlerde nasibin vardır

SUSMUŞ35

Member
kardeş dağ değil burası yanılmıyorsam tümülüs ve eteğinde çalışma olmuş gibi birde burası alınmadıysa 1. derece sit alanıdır sen işleme başlama hemen tepende biterler zaten gösterdiğin kayaların hepsi taş değil horasan kolay gelsin

Anke

Aktif Üye
kardeş dağ değil burası yanılmıyorsam tümülüs ve eteğinde çalışma olmuş gibi birde burası alınmadıysa 1. derece sit alanıdır sen işleme başlama hemen tepende biterler zaten gösterdiğin kayaların hepsi taş değil horasan kolay gelsin
Tesekurler hocam peki tepedeki mezarlar ne olabilir hangi doneme ait o bilinmiyor benim bildigim kadariyla urartu yaşam alanlari zirvede olar

Anke

Aktif Üye
Burasi cok karisik nasil cikicam isin icnde

Anke

Aktif Üye
Bu buyuklukte tümsül olmaz bursai gecmişte bir medeniyete ev sahipliği yapmiş bir yer urartu olduğunu düşünuyorum

Anke

Aktif Üye
k doğu anadolu bölgesi