Doğalmıdır? Odamıdır?

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam sen odayı çözdüysen yeterli demektir lakin burası ile ilgili hala kafanda soru işaretleri varsa yükle gelsin :)

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Ustam sen odayı çözdüysen yeterli demektir lakin burası ile ilgili hala kafanda soru işaretleri varsa yükle gelsin :)
Ustam hiçbir şeyi çözmüş değilim zor ve karışık bir yer, açılmışları nı görünce nedenli zor olduğunu anladım,tabiki tesbit ve düşüncelerimiz vardır, bir çok nokta vardır, en kolayı bulmaya çalışıyorum. Bu kadarı ile gördüğünüz bir yerler varmı.

R00T

Profesyonel
Co Admin
UStam 1. sayfaya baktım doğal değil diyecem baktım ki arşivi açmışsın.

R00T

Profesyonel
Co Admin
2. gelen kavim mutlaka ilkinden zengindir diye düşünüyorum.

toyalp

Süper Moderatör
Ustam bu arada bu iş medeniyet işine döndü. Diğer ustalarımızın da muhakkak yorumlamasında fayda olacaktır. Ayrıca medeniyetlerde biri çözülürse gerisi çorap söküğü gibi gelir çünkü hepsinde yöntem aynıdır ama zorluk derecesi farklılık gösterebilir. Açılmış olanlardan yola çıkarak aynı gömü tarzını buraya uyarlamanı tavsiye ederim. Benim gördüğüm kadarı ile ruh delikleri var galiba ve iki ve ya daha fazla kat ihtimalini de unutmamak lazım. O tepeye çıkma şansın var ise üstten boşluk ve değerli kontrolü yap. Eğer yanılmıyorsak işin karota kalmış demektir. Sonra içini görüp ve daha sonra mayhem ustaya haber vermek yeterli. Koltuk altında piknik tüpü ile dolaşıyor bu aralar :) :)

Ekli dosyayı görüntüle 228616

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
28karayel28 usta açılmış örneklerden de ekler misin konuya çok iyi olur
bu tip manzaralı oda mezarlar genelde romanın ilk dönemleri mezarlara benziyor
tek oda tek ya da çift sedirli genelde alttan kuyu tip tünelle çıkılan odalar gördüm

toyalp

Süper Moderatör
Bir de burası var ustam hatları çok net ve keskin olan paralel iki çizgi ile çizdiğim yer ağaçmı yan yatmış yoksa kaya mı o? eğer kaya ise incelemek lazım ve X yaptığım yerlerde boşluk kontrolü yapmak lazım.
Ekli dosyayı görüntüle 228618