domuz

kara123

Yeni Üye
slm abiler buyuk domuz 5 yavrusu ayni izada sira seklinde anlami nedir ve dusuncelerinizi paylasirmisiniz 1 2 gune gidip detayli video cekip aticam bildiginiz birsey varsa bu isaret hakkinda yazin ona gore daha detayli video cekerim

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Domuz gömüdür çok da zengindir ancak zor ve tehlikelidir, mutlaka tuzak falan vardır, aman dikkat,

kara123

Yeni Üye
ne gibi tuzaklar olabilir msl genelde ne tur yapabilirler

DİVANE

Moderatör
Moderatör
kara123 kardeşim detaylı resim şart işaretin şekline göre değişir mahzende yada mağarada olur işareti ve çevre resimleri gerekli

cemilhan

Engellendi
Domuzlar sıralıysa baktığı yöne doğru uzaktan 600 metre ileriyi bana resimlermisin bir tane domuz üsteyse traşlanmış duvarın üstünü çekermisin. Domuz benim işim.

kara123

Yeni Üye
abi cok uzakta aracta gitmiyo oraya 2 gune net resim video cekip paylasicam yardimci olursun abi isaret dere icinde

ragıp

Uzman
@kara123
baktığı istikamette, şekil olarak domuza benzeyen bir taş olacak
ağız, göz kulak olmayabilir, şekil olarak domuz.
şifre o taşta
mevcut domuzlardan maxımum 50-60 m mesafede
o taşı fotoğraflan gerek

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
çevre fotosu yükleyin değerli bir işarettir. malı kayada dır. resimsiz yorumlar sizi yanıltabilir önemli işaretleri tahrip etmenize de neden olur önce fotolayın ustalar gerekli yönlendirmeyi yapacaktır. ragıp ustaya kulak ver.

İndiana jones

Editör
Üstat domuz oldoğu yerde gizli bir haritada saklanmış olabilir domuzun baktığı kaya önemlidir gömüsü ustaların dediği gibi derinde zordur eğer kayada ise gömü birbirine yapışik belirgin kayanın içinde olur

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kara123 detaysız da olsa 1 foton yokmu yüklede görelim ..ben sabırsızlandım teferruatlı foto çalışmanı tabiki 4 gözle bekliyeceğiz ....

kara123

Yeni Üye
2 gun icinde en gec paylasicam net bir sekilde hepberaber cozucez insallah cok uzak oldugu icin biraz sorun cekerken daha paylasicam ona gore calisma yapicaz sonra

Moderatör tarafında düzenlendi: