Domuzun yüzü bu kayaya bakıyor

Keremli

Yeni Üye
Merhaba,
Domuzun yüzü bu kayaya bakiyor. Giris konusunda bulamadim. Domuzun oldugu alan uzak oldugu icinninun resmini cekemedim. Ama yüzü bu kisma bakiyor.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yerleştirme kayalardan yapılmış bir yapıdan ziyade kayanın doğal kırılmaları göze çarpıyor

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Uygunsuz Davranış
Sizin domuza benzettıgınız belkide kayadan ibarettir kendı kafanıza göre bu şu işaret suraya bakıyor dıyıp iş yapıyorsanız kolay gelsin bize sormanıza gerek yok. Domuz işaretinin ne olduguna ne anlama geldiğine bakın önce

bengeldim

Yeni Üye
dostum iyi geceler kolay gelsin . domuz demişsin ya ilk önce domuzu bir resimle . domuzun baktığı yer diye belirtmişssin ama domuz nasil bir domuzdur yani gözü kulağı yada her hangi bir 2. işaret bunlar her şeyi değiştirir. but işlerde direk düşünce insanı her zaman yanıltır . bahsettiklerini güzelce resimle ustalar ve bilgili üyeler sana yardımcı olur . selametle kolay gelsin

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tünelle ulaşılan oda olmalı. Kayanın üstüne çıkıp tüm yönlere doğru fotoğraflayın

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Kaya mezardır kendisi.
Çok güzel görünüyor.
yorumumu uygunsuz olarak işaretlemişsiniz neden ? ben sivri dilliyimdir doğrucuyumdur. Başkaları gibi kaz 4 metrede mezar cıkar demem her oyuğa ve her çatlağada işaret demem işcilik varmı yokmu yoksa hayal ürünü mü bunları sorgularım. Domuz işareti var diyor işaret yok orta buraya bakıyor diyor domuzun baktıgı yönle domuz işaretinin bir baği yok domuz gömüsü başkabirşeydir. Biraz daha araştırın. Mezarla karıştırmayın. DOMUZUN RESMİNİ GÖRELİMDE GERÇEKSE ÇÖZERİZ KOLAY ÖNCE RESİM

Keremli

Yeni Üye
Domuz isretledigim kisim. Yada ben ina benzettim. Ozur dilerim ilk bunu eklemelidim.

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
domuz neredeir domuz varken bunları çekmekte ne ola

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Domuz isretledigim kisim. Yada ben ina benzettim. Ozur dilerim ilk bunu eklemelidim.
Domuz olduğunu düşündüğünüz şeklin yakından ve farklı açılardan görselleri lazım.Önce domuz mu değil mi onu anlamalıyız.Uzaktan neye isterseniz ona benzer.