Dönemi nedir gümüşler 100 adet

Niksarlı60

Member
Bu yazı greek bir yazıttır.Greek ne işi olur Beyazıd I akçesiyle.Yapma mübarek.Seni keklemişler.Bu yazı ile akçe birlikteyse o 100 akçenin 98 tanesi Sahtedir.
Arkadaşım sen konuştukça neyin ne olduğunu anlıyorum anladın mı olan durumu aktarıyorum sana anlat işte neyin ne olduğunu öğrenelim güzel insan .

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Arkadaşım sen konuştukça neyin ne olduğunu anlıyorum anladın mı olan durumu aktarıyorum sana anlat işte neyin ne olduğunu öğrenelim güzel insan .
Durumu zaten konu başlığındaki 100 adetten anladım.Bilindik klasik tokatçılık işleri.O değilde duvardaki yazıyı net foto varsa paylaşırmısın okuyalım ne yazıyor.İnan akçelerden daha çok yazıyı merak ettim.Emin ol o duvardaki yazı akçelerden değerlidir.​

Niksarlı60

Member

Durumu zaten konu başlığındaki 100 adetten anladım.Bilindik klasik tokatçılık işleri.O değilde duvardaki yazıyı net foto varsa paylaşırmısın okuyalım ne yazıyor.İnan akçelerden daha çok yazıyı merak ettim.Emin ol o duvardaki yazı akçelerden değerlidir.​
Yüksekte kaldığı için net çekim yapamamışlar bir de uzak hali var Ekli dosyayı görüntüle 268254

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Uzak durun.Yer göstermeyle bu işler olmuyor.100 tane zaten imkanı yok arkadaşım.Arkadaşınızada söyleyin uzak dursun.Bu tip kişilerle aynı mekanda olmak konuşmak aynı yolda yürümek dahi zararlıdır.Başınız ağrır fena hemde.Dostane bir tavsiye size ve bekir hocaya.Sen şimdi biraz ara ver telefonunuzun şarzı bitiyor kapanmasın..

Son düzenleme:

Niksarlı60

Member
Uzak durun.Yer göstermeyle bu işler olmuyor.100 tane zaten imkanı yok arkadaşım.Arkadaşınızada söyleyin uzak dursun.Bu tip kişilerle aynı mekanda olmak konuşmak aynı yolda yürümek dahi zararlıdır.Başınız ağrır fena hemde.Dostane bir tavsiye size ve bekir hocaya.Sen şimdi biraz ara ver telefonun şarzı bitiyor kapanmasın..
Saolll .

Niksarlı60

Member
Sene 1996 Tokat Turhal dayız Çorum Samsun Yozgat Turhal dörtlüsünun eşkiya kovalamacası Turhal ayağı Çorum dan bir Alman arkeolog getirdiler diye girip konuya anlatayım diyorum ama yaz yaz bitmez :)
Değerlendirmeye alınır . Kısa öz olsun çözüm yapılır sorulara ☺