Dönemi nedir saygıdeğer ustalarım

No:name34

Aktif Üye
Sağa doğru yan çıkmış foto ustalarım pardon. 5 kuruş dan biraz büyük ve 2 kat kalınlıkta tarihi nedir acaba ilk defa rasladım tek tekte

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardasim sikke bolumune tasiyorum konunuzu.
Bilen arkadaslar yazarlar.
Ben sadece sunu soyleyeyim:
Sikkeleri kesunlikle temuzlemeyiniz.
Ozellikle tek ve devami olmayanlari.
Buldugunuz gibi kalsun.
Sadece suyun altinda tozunu topraguni yika kurut ve tek tek sar.

Aktif Üye
BulursamKader25 ustam sadece bi kaç saat yoğurtlu suda bekletip duruladım kimyasal değmedi kesinlikle önerilerin için saol dediğin gibi yaparım bundan sonra. APOLLONUS ustam ta kendisi tşkr ediyorum.Madenleri ne acaba bunun altın olanı varmıdır bilgin varmı ustam?

kraltaym

Aktif Üye

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BulursamKader25 ustam sadece bi kaç saat yoğurtlu suda bekletip duruladım kimyasal değmedi kesinlikle önerilerin için saol dediğin gibi yaparım bundan sonra. APOLLONUS ustam ta kendisi tşkr ediyorum.Madenleri ne acaba bunun altın olanı varmıdır bilgin varmı ustam?
Kardasim,
Yogurt suyuda asitiktir. Zarar verir.
Sadece suyun altinda yumusak bir firca yeterlidir.
Para edecek gosterge uzerindeki patindir. Asitik seyler bu patini dusurur, yipratir.

Size yazarken tum siteye hitap ediyorum.
Yikadiktan sonra BEYAZ bir pecete uzerinde kendiliginden kurusun. Sonra 1 peceteyi 4 e bolun.
Her bir para ayri ayri bu pecete parcalarina sarilmalidir ki birbirine degip cizmesinler bile.

Nasibin bol olsun.
Bulunmayanlari bulursun insallah.
1 adet 1 ev
1 adet 1 araba bile edebilir.
Bu nedenle her bulunan degerlidir.
Ozen gostermek lazim kardaslarim.

Aktif Üye
Bakır bronz cum.altınını yan yana getiriyorum cumhuriyetle madeni aynıya çalıyor yalnız, digerlerinin yanından geçmiyor ordan kafama takıldı ustam

Aktif Üye
Amin BulursamKader25 ustam haklısın son derece nazik davranılmalı inşAllah tüm site arkadaşlarımız tez zamanda nasiplerine kavuşur. Rabbim herkezin gönlüne göre versin inşAllah

kraltaym

Aktif Üye
Bakır bronz cum.altınını yan yana getiriyorum cumhuriyetle madeni aynıya çalıyor yalnız, digerlerinin yanından geçmiyor ordan kafama takıldı ustam
renginden bahsediyorsan sendeki altın değil altın kesinlikle kararıp oksitlenmez bakır sendeki