Dünyanın en zengini olabilir !

Hacı2609

Member
Selamın aleyküm hayırlı geceler dilerim.

Uzun zamandır heyecanla izlediğim youtube kanalını paylaşmak istedim.
Kanalın sahini bir rus, ama nerede çalışmalar yaptığı hakkında hiç fikir sahibi değilim, youtube videolarında yorum yapmayı kapalttığı için daha fazla bilgi toplayamadım. Kanal fotoğrafını paylaşıyorum, videoları izleyip yorumları paylaşabiliriz.
İyi seyirler..Ekli dosyayı görüntüle 212441

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Bu kadar parlak olmamalı. jeolog ustam’ın alanı. O fikir beyan etsin.

jeolog

Co Admin
Co Admin
Kendisi parlatmis. Sonucta youtuber her turlu gorsel suslemeyi yapacaktir.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Buda güvercin tek farkı Rus tarzı takla atıyor itibar edilmemelii. videosunu izlerken. Giden megabayta yazzıkk.

Hacı2609

Member
jeolog saf altın hakkında pek bilgi sahibi değilim, ama her izlediğimde dikkatimi çektiği için paylaşmayı istemiştim. Dediğiniz gibi büyük ihtimalle video öncesinden bir hazırlık muhakkak oluyordur, ama bunca malzemenin kaynağı kafamı yordu. Mal bulanındır doğru hocam biraz daha güzel takla atıyor, türü aynı güvercin. Ama asıl anlatamadığım yer onca malzemeyi nereden buluyor ki bulduğuda sahteliğide meçhul.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hacı2609 üstad imkanlar dahilinde herşey mümkündür.... Şukadarunı söyliim. Endeğerli taş olan elmas bile laboratuvar ortamında üretilip. Fasülye toplar gibi hasat ediliyor.. Gerisini sen düşün..

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Adam dere kenarindan ordan burdan 100 lerce gram altin ckariyor falan filan..biride demiyorki ulan senin durdugun yerde yada aradigin yerde yuzlerce yil gececek belki binler ki anca o kadar altin olsun bulunsun.birde bildum cikardim dediklerine bakiyorsun hani videoda cekmis sanki dometes biber lebelebi topluyor mubarek altinlara bakiyorsun makinadan cikmis sanki nasil parliyor..neyse isin özeti bu isten anlayan bilen neyin ne oldugunu anliyor zaten diger arkadaslarda bi hevesle izleyip buluruz bizde toplariz saniyor nerde dere akan su var hemen basina kosuyor..eger sansliysan ve eger o akan su degerli madenler tasiyorsa senin orda 3 5 gun belki 1 hafta 10 gunde toplayacagin ayristiracagin altin 2 3 grami gecmez..o eskiden oyle derelerde akan sularda malzeme toplamak bu olaylar srtik bu devirde yok oyle seyler inanmayalim hayaller kurmayalim biraz gercekci olalim arkadaslar

Hacı2609

Member
Mal bulanındır çok haklısınız hocam, imkan varsa dahilinde mümkün olmayan şey yoktur.
Biz aklımızı boş yere yorarız oysa. OsiriS Aynen hocam :) bahçeden domates biber misali altın topluyor adam, yakında altın madeni bile olsa o kadar altının bu kadar büyük parçaların çıkacağı bile enteresan, uzun zamandır izlediğim bir kanal ve her seferinde aklımı boş yere yoran videolar.

jeolog

Co Admin
Co Admin
jeolog saf altın hakkında pek bilgi sahibi değilim, ama her izlediğimde dikkatimi çektiği için paylaşmayı istemiştim. Dediğiniz gibi büyük ihtimalle video öncesinden bir hazırlık muhakkak oluyordur, ama bunca malzemenin kaynağı kafamı yordu. Mal bulanındır doğru hocam biraz daha güzel takla atıyor, türü aynı güvercin. Ama asıl anlatamadığım yer onca malzemeyi nereden buluyor ki bulduğuda sahteliğide meçhul.
Kafanizi yormasin bu tip videolar. Gunumuzde bu denli buyuk taneleri videodaki sayida bulabilmek pek kolay degil. Olsa bile yuzeyin altinda aramak gerekir. Zaten altin ciktigi ve gramaji goruntulerdeki gibi oldugu bir kere duyuldu mu bulundugu ortami şantiyeye ceviriler.

Jookerturk

Bilgili Üye
Bunlar gerçek olsa YouTube da ne işi var? Kendimize En mantıklı soracağımız soru bu.
Gerçek malı çıkaranları discovery, history, Nat Geo ve dmax vs gibi kanallar belgesel olarak gösteriyor. ‘Yukon Atını’
Ekli dosyayı görüntüle 212492
Renk farklarına bakarsanız ne olduğunu anlayabilirsiniz.