Düzce'de Eşkiya Volçan'ın hazinesini Arıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pixsel

Yeni Üye
Burası ise Manisa da bir yer . İlk resim Burda daha önce açılıp soyulan 3 küp altin resimde en sağ üst köşeye düşüyor bunun yanında bir tane daha mezar var iki mezar yanyana Biri soyulmuş 5 yıl önce yanında bir tane daha var açılmamış . En sol üst köşedeki yer ise oda açılmamış onuda tam isabet ile yerini verdim . Bu iki resimdeki Her şey doğru bu benim kendi icatimdir Dünyanın en iyisi bu benim gizli silahımdir. Manisalı abi dediğim yerleri tork cihazı ile baktirmis ve dediğim yerlerde doğru tespitlerimi gördü ve dediki bugune kadar verilen koordinatları noktalayamadim ama seninki hariç . Ben kimim ben Sıva... Diğer adı Hz Mehdi. Sizin için güzel suprizler hazırladım . Ben bekledim bekliyorum sizlerde bekleyin artık yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik zamanada az kaldı .... Bom sesini duyduğunuzda zaman dediği gibi kisaymis diyeceksiniz.. 😉 silmeyin nede olsa ben kendimi seysey ... Korkmayın kimse yemez sizi ...... 😀
FB_IMG_16956593926809856.jpg

FB_IMG_16960235248349951.jpg

Pixsel

Yeni Üye
Maho Ağa kitap ta senin de adın var .😀

mayhem

Co Admin
Co Admin
Benim bildiğim define işi sır işidir. Birileri bilinmesini istiyor vardır yoktur muamma 😊 güzel filim çekiliyor başrolü olmayan karma karışık işler filmin sonunda boş bir sandukanın görüntüsü olucaktir 🙃

dr.

Bilgili Üye
Burası ise Manisa da bir yer . İlk resim Burda daha önce açılıp soyulan 3 küp altin resimde en sağ üst köşeye düşüyor bunun yanında bir tane daha mezar var iki mezar yanyana Biri soyulmuş 5 yıl önce yanında bir tane daha var açılmamış . En sol üst köşedeki yer ise oda açılmamış onuda tam isabet ile yerini verdim . Bu iki resimdeki Her şey doğru bu benim kendi icatimdir Dünyanın en iyisi bu benim gizli silahımdir. Manisalı abi dediğim yerleri tork cihazı ile baktirmis ve dediğim yerlerde doğru tespitlerimi gördü ve dediki bugune kadar verilen koordinatları noktalayamadim ama seninki hariç . Ben kimim ben Sıva... Diğer adı Hz Mehdi. Sizin için güzel suprizler hazırladım . Ben bekledim bekliyorum sizlerde bekleyin artık yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik zamanada az kaldı .... Bom sesini duyduğunuzda zaman dediği gibi kisaymis diyeceksiniz.. 😉 silmeyin nede olsa ben kendimi seysey ... Korkmayın kimse yemez sizi ...... 😀
Ekli dosyayı görüntüle 309070
Ekli dosyayı görüntüle 309071
Selamun Aleykum. Bolu kovucak koyunde Gızemlı kazı ıle ılgılı haberlerı gormussunuzdur. Bu gızemlı alanda yapılan kazı Alanın tam Koordınatın yerını bılmıyordum Nasıl ogrendım tam yerı Sadece Haberlerdekı yayınlanan bır kac degısık vıdeo bakarak kısıtlı Goruntu ıle Ben bunu uydu arazı resımlerınden vıdeo ıle karsılastırarak buldum ve Bır yorumda Bırısıne Onaylattırdım.
Sımdı bu kazı alanında yurutulen calısma bosuna degılmıs Neden cunku Google eartdakı tum gecmıs yıllara bakarak Bunu gordum ve barız bellı edıyor Bu benım bılgı bırıkımeme dayalıdır Sızlerde resımlerdekı detayları goruceksınız.
Burda barız bellı Metal var Ve boslukta olabılır tunelde olabılır ama nokta bellı Dogru yerde arastırma yapıyorlar . Google earta gecmıs yıllarda 2 . 3 yıl da bellı edıyor. Pekı neler bellı edıyor..
1. Mavı nin yansıması Google eart gecmıs yıldan bırınde.
2. Sıyah ve kırmızının arası Rengın Barız bellı etmesı farklı yılda
Google eart tum gecmıs yılları ınceledıkten sonra Sıyah kırmızı rengın yansımasına baktıgımda Soyle Alandakı baska buna benzer Bır Sıyah lık alan varmı yokmu dıye baktıgımda sadece Bu kazı alanının tam uzerınde oldugunu Gordum. Alanda yakın cevreyede bakıcaz kı benzerlerı varmı yokmu Bır agacın Golgesımı veya kayanın golgesımı Alanda buna benzer goruntulerde olabılır olsada kazı alanında bır sey yok anlamına gelmez . Cunku reng degerlerı bırıbırınden farklıdır buda detaylı ınceleme gerektırır .

Sızlerde Uydu arazı resmınde buna benzer detayları gorursenız en azından tecrube etmıs olursunuz .
Bu alanda Metal coklugundan boyle Reng yansımaları asırı bellı edebılır..
Gama ısınıda bır google eart gecmıs yılda barız bellı edıyor ve asırı beyaz . Beyaz toprak olmadıgını dusunuyorum . Zaten gızlı yurutulen bır kazı alanı Bosuna degıl .
.
Tespitlerim tespitlerimiz doğru arkadaşlar . Herşey çok açık ve net sadece bir uydu görüntüsü farklı bir geçmiş yılda . Ne surferle nede bir makina ile baktım çıplak arazinin uydu kamerasından yansıyan )))):) sıcak çikolata gibi meydanda . Metalin çokluğundan böyle yansimis başka bir şey böyle aşırı yapmasa gerek... Güncel 😁
.
Ekli dosyayı görüntüle 309064
Ekli dosyayı görüntüle 309065
Ekli dosyayı görüntüle 309066
Ekli dosyayı görüntüle 309067
.
Bilgilenin biraz... Zamanda kısaldı hazırlıklı olun 😀
Kardeş sen kafayı yemişsin. Seni ilgilendirmeyen birşey için bu kadar uğraşma, eline birşey geçmiyecek zaten, ayrıca kendini Hz Mehdi sanmak nedir, bir delinin çıkabileceği en üst nokta.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeş sen kafayı yemişsin. Seni ilgilendirmeyen birşey için bu kadar uğraşma, eline birşey geçmiyecek zaten, ayrıca kendini Hz Mehdi sanmak nedir, bir delinin çıkabileceği en üst nokta.
Ara sıra buna benzer enteresan tipler gelip atıp tutuyor burada.Dikkate alınmadıklarını,buradaki insanların cahil olmadığını görüncede kaybolup gidiyorlar.

Pixsel

Yeni Üye
Zaten uyduyuda çoluk çocuk oynasın diye açıkta bırakmışlar o arada sizin kontrolünüze geçmiş.
Herşeyi sizler biliyorsunuz bizler ise bilmiyoruz. Herşey ortada gözleriniz görmüyorsa ne yapalım . Uydunun ismi uydu bana göre uydu yeraltı görüntülemesi tabi bu öyle basit değil . Uydu kamerası dalga boylarında bant aralıklarına göre toprağa nüfuz edebiliyor her uydu kamerası kendine göre özelikleri var . Ücretsiz uydu kamerasına yansıyanlar araziye gore degisebiliyor ucretsiz uydu deyip geçmeyin bazen 10 numara görüntü veriyor . Dünya hızı mi dersin uydu hızımi dersin şekillerde bozulmalar olur bu bazen iyidir sağdan soldan yansır. Eğer düşünürseniz çok şeyler kesfedrsiniz. Benim kontrolumde bir şey yok gözumle ve inceliyorum . 😉

Pixsel

Yeni Üye
Ara sıra buna benzer enteresan tipler gelip atıp tutuyor burada.Dikkate alınmadıklarını,buradaki insanların cahil olmadığını görüncede kaybolup gidiyorlar.
Atıp tutan sensin . Ben doğruları söyledim tanımadığın bilmediğin insanlar hakkında konuşma. Cahil kim göreceğiz göreceksiniz . Ben burdayım kaçmam Yalan atmam ben Doğruları konuşurum . Ben yalan atmam doğruları konuşurum tekrar oku ona göre bilmeden yazarsan Cezalandirir Allah seni....

Pixsel

Yeni Üye
Kardeşim kafayi yiyen sensin . Beni gordunmu canlı . Görmediğim bilmediğin biri hakkında kafayı yemişsin nasıl yazarsın delide demissin deli burda yazı yazabilirmi . Deli ne demek Biliyormusun . Beni tanıyor musun ben gordunmu canlı ozaman atıp tutma ....

Pixsel

Yeni Üye
Kendini bilen adam ilmi olan insan sizin gibi yazmaz . Kendini bilen adam kendini tanıyan insan ilk önce ALLAHİ bilir tanır . Allahi bilmeyen insan karekter olarak boş dur. İstersen bilim insanı ol istersen ne olursan ol kıymeti yok tur . Kimi cahiller vardır muhendistir kimi cahiller vardır herdalda ödül almıştır kimi cahiller çok bilgilidir . Kimi cahiller çok okumuştur. Cahilin tanımını bilmiyorsunuz. Hakkı bilen Allah'ı bilen Allah'ın yolunu bilenler onlar cahil değildir onlar akıllı olanlardır. Onlar aklını kullananlardir . Ozaman ilmin okumanın öğrenmenin değeri vardır. Söylenecek çok seyler var ama sizler değişmesiniz..

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Atıp tutan sensin . Ben doğruları söyledim tanımadığın bilmediğin insanlar hakkında konuşma. Cahil kim göreceğiz göreceksiniz . Ben burdayım kaçmam Yalan atmam ben Doğruları konuşurum . Ben yalan atmam doğruları konuşurum tekrar oku ona göre bilmeden yazarsan Cezalandirir Allah seni....
Kardeşim kafayi yiyen sensin . Beni gordunmu canlı . Görmediğim bilmediğin biri hakkında kafayı yemişsin nasıl yazarsın delide demissin deli burda yazı yazabilirmi . Deli ne demek Biliyormusun . Beni tanıyor musun ben gordunmu canlı ozaman atıp tutma ....
İşte bundan bahsediyorum.Bu üslup normal değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...