Düzce'de Eşkiya Volçan'ın hazinesini Arıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
gönlünden geçen eyi güzelde o tamamen yaş iş, şart mart dinlemezler, üzerine olmadık dosyalar yıkılır,
yada arabanın bagajından madde çıkıverir,
ben 2 tane darphane yeri biliyorum girişi bulunamıyor, ki bulsamda bu dönemde açık etmem,
allah verede yeni otoyolu ordan geçirmeseler diye dua ediyorum sürekli, 50 ton külçe rivayeti var,
düzce kazısında da muhtemelen bir kitap bulunacak
Şu dönemde böyle bir serveti kimseye yar etmeyeceklerini, bizi yok edeceklerini biliyorum ustam. O yüzden yerinde kalmasi daha hayırlı diye düşünüyorum.

Bluecat

Member
Kendini bilen adam ilmi olan insan sizin gibi yazmaz . Kendini bilen adam kendini tanıyan insan ilk önce ALLAHİ bilir tanır . Allahi bilmeyen insan karekter olarak boş dur. İstersen bilim insanı ol istersen ne olursan ol kıymeti yok tur . Kimi cahiller vardır muhendistir kimi cahiller vardır herdalda ödül almıştır kimi cahiller çok bilgilidir . Kimi cahiller çok okumuştur. Cahilin tanımını bilmiyorsunuz. Hakkı bilen Allah'ı bilen Allah'ın yolunu bilenler onlar cahil değildir onlar akıllı olanlardır. Onlar aklını kullananlardir . Ozaman ilmin okumanın öğrenmenin değeri vardır. Söylenecek çok seyler var ama sizler değişmesiniz..
birçok ülkede allahı tanıyan yok ama gayet karakterli insanlar var örneğin japonya...inançla karakter oluşmaz karakter eğitim ile şekillenir..yazıda yazmışsın ^^ Uydu kamerası dalga boylarında bant aralıklarına göre toprağa nüfuz edebiliyor^^ bu cümle ne demek biraz açarmısın. aptala anlatır gibi detaylı anlatırsan memnun olurum

dr.

Bilgili Üye
birçok ülkede allahı tanıyan yok ama gayet karakterli insanlar var örneğin japonya...inançla karakter oluşmaz karakter eğitim ile şekillenir..yazıda yazmışsın ^^ Uydu kamerası dalga boylarında bant aralıklarına göre toprağa nüfuz edebiliyor^^ bu cümle ne demek biraz açarmısın. aptala anlatır gibi detaylı anlatırsan memnun olurum
Kardeş sence bu adam bu bilgiyi nerden öğrencek. Adam gibi okuyan, iş güç sahibi olan adam böyle işlerle uğraşmaz. Kahvehanede öğrendiği üst düzey komplo teorileriyle, 4 kişinin izlediği süper muhteşem zehir zekalı dayılardan öğrendiği bilgilerle milletin aklını karıştırıyor. Bu tip adamlar geceleri havaya bakıp uzaylı, ufo (!) yakalamaya çalışırlar

saftilki

Moderatör
Moderatör
Kardeş sence bu adam bu bilgiyi nerden öğrencek. Adam gibi okuyan, iş güç sahibi olan adam böyle işlerle uğraşmaz. Kahvehanede öğrendiği üst düzey komplo teorileriyle, 4 kişinin izlediği süper muhteşem zehir zekalı dayılardan öğrendiği bilgilerle milletin aklını karıştırıyor. Bu tip adamlar geceleri havaya bakıp uzaylı, ufo (!) yakalamaya çalışırlar
senin görmediğin yada duymadığın olmadığı hükmünde değildir, okyanusun 12 km dibindeki basınçta yaşayabilen canlı keşfedildi, keza taşın içinden çıkan canlı örneği,
ben samsun çarşambaya bağlı bir mevkide bizzat canlı kanlı gördüm yıl 2000 kış ayı gece 12, 70 ekran tv büyüklüğünde ışık topu, ne kanatları var ne motoru ince bir ıslık sesine benzer sesi var, diğer kepçe operatörünüde çağırdım gelip gördüğünde nerdeyse altına edecekti korkudan, yarım saate yakın salavat getirdi, civar köylerin köpekleri hep bir ağızdan ulumaya başladı, bir minare yüksekliğinden geçip gitti, henüz dron bile icadı yokken, elimde ilk çıkan alcatel telefon vardı henüz,

biz insanoğlu 6 alemden haberdarız, cinler ifritler iblis hayvanlar insanlar ve melekler, peki 7. alem nedir?
12.000 yıllık tabletlerde günümüz denizaltı helikopter ve roketler resmedilmiş,
nereden biliyorlardı nuh tufanını arada 6.000 yıl zaman farkı var,

birkaç yıl öce yunanistan ve abd egeden girecek oldular, tüm uçak ve gemileri kilitlendi,
gökyüzünde yüzbinlerce uçan tanımlanamayan nesne gördüklerini, ne ateş edebildikleri nede geri dönebildiklerini telsiz konuşmalarına yansıdı, sence s.bayraktar ve ekibimi kiltledi hayali nesne gösterdi,
o ve ekibinin bile giremediği üslerimiz var bağımsız çalışan,
o yüzden sen kafanı kaldırıp bakma gökyüzüne, yada bakanlarla araştıranlarla dalga geçme küçümseme,

çok değil en geç 1 yıla kadar ben sana ne demiştim diye bu yazımı tekrar okutmayı çok isterim ama sen buralarda forumda bile olmazsın, benim bazı forumlarda 20 yıllık üyeliklerim ve 70 gb arşivim durur, zamanı geldiğinde yapıştırırım,

ve herkes sıkı dursun, vatanını gerçekten sevenlere müjdeler olsun,
kansızlara kabus olacak
yeni bir lider geliyor, m.kemal atatürkten kat be kat daha donanımlı, atatürkün yarım kalan hayallerini gerçekleştirecek, elimizden çıkanlara el koyacak, farelerin nasıl kaçıştığına şahit olacaksınız

dr.

Bilgili Üye
senin görmediğin yada duymadığın olmadığı hükmünde değildir, okyanusun 12 km dibindeki basınçta yaşayabilen canlı keşfedildi, keza taşın içinden çıkan canlı örneği,
ben samsun çarşambaya bağlı bir mevkide bizzat canlı kanlı gördüm yıl 2000 kış ayı gece 12, 70 ekran tv büyüklüğünde ışık topu, ne kanatları var ne motoru ince bir ıslık sesine benzer sesi var, diğer kepçe operatörünüde çağırdım gelip gördüğünde nerdeyse altına edecekti korkudan, yarım saate yakın salavat getirdi, civar köylerin köpekleri hep bir ağızdan ulumaya başladı, bir minare yüksekliğinden geçip gitti, henüz dron bile icadı yokken, elimde ilk çıkan alcatel telefon vardı henüz,

biz insanoğlu 6 alemden haberdarız, cinler ifritler iblis hayvanlar insanlar ve melekler, peki 7. alem nedir?

birkaç yıl öce yunanistan ve abd egeden girecek oldular, tüm uçak ve gemileri kilitlendi,
gökyüzünde yüzbinlerce uçan tanımlanamayan nesne gördüklerini, ne ateş edebildikleri nede geri dönebildiklerini telsiz konuşmalarına yansıdı, sence s.bayraktar ve ekibimi kiltledi hayali nesne gösterdi,
o yüzden sen kafanı kaldırıp bakma gökyüzüne, yada bakanlarla araştıranlarla dalga geçme küçümseme,

çok değil en geç 1 yıla kadar ben sana ne demiştim diye bu yazımı tekrar okutmayı çok isterim ama sen buralarda forumda bile olmazsın, benim bazı forumlarda 20 yıllık üyeliklerim ve 70 gb arşivim durur, zamanı geldiğinde yapıştırırım,

kansızlara kabus olacak
yeni bir lider geliyor, m.kemal atatürkten kat be kat daha donanımlı, atatürkün yarım kalan hayallerini gerçekleştirecek, elimizden çıkanlara el koyacak, farelerin nasıl kaçıştığına şahit olacaksınız
İşte senin bu anlattıklarına hayal diyoruz. Kısaca, hiçbir veriye bilgiye dayanmayan şeyler.

Bluecat

Member

kansızlara kabus olacak
kardeşim yazıların öyle tutarsızki ne desem bilemedim.kimsenin giremediği üsleri sizlerin biliyor olması falan 7 alem konusu dediğin hayvanlar insanlar zaten dünya aleminde neden 2sini ayırdınız anlamadım. farklı tür desen belki tutardı.ışık olayları zaten yıllardır gözlemleniyor ne olduğunu bilmedimiz için adına ufo demişler. belki manyetik plazmatik ya da elektriksel durumlar olabilir bunu bilim zamanla çözecektir.velhasıl söylemlerin gerçekliğin köşesinden bile geçmiyor çok ciddiye alınacak tarafı yok

saftilki

Moderatör
Moderatör
İşte senin bu anlattıklarına hayal diyoruz. Kısaca, hiçbir veriye bilgiye dayanmayan şeyler.
konuyu inanç itikat meselesine bağlamıyorum yanlış anlama, milyonlarca insan milyar delille veriylemi gelince kabul görür bir nesne varlık, ahanda bu cin kulağından tutup getirdim ahanda gör diye misal yani

saftilki

Moderatör
Moderatör
kardeşim yazıların öyle tutarsızki ne desem bilemedim.kimsenin giremediği üsleri sizlerin biliyor olması falan 7 alem konusu dediğin hayvanlar insanlar zaten dünya aleminde neden 2sini ayırdınız anlamadım. farklı tür desen belki tutardı.ışık olayları zaten yıllardır gözlemleniyor ne olduğunu bilmedimiz için adına ufo demişler. belki manyetik plazmatik ya da elektriksel durumlar olabilir bunu bilim zamanla çözecektir.velhasıl söylemlerin gerçekliğin köşesinden bile geçmiyor çok ciddiye alınacak tarafı yok
ayırdığım falan yok kur'anda ayrı ayrı bahsediyor, bazı bağımsız çalışmaların varlığını bilsemde konumunu hiçbirimiz bilemeyiz,
bir grupta buna benzer iddiam oldu, en az 100 kişi beni makaraya sardı alay ettiler, hiç tanımadım 1 kişi çıktı kaynağı verdi aha bu arkadaşın bahsettiği şey dedi, ve bilim adamları halen üzerinde çalışıyor,
ve ondan sonra allahın kulundan çıt çıkmadı, bir kişi çıktı 100 kişiyi mors etti,
yani ben elle tutulur kanıt sunmadım diyemi tüm bu cevaplar?
bekleyin görün çokmu zor, gerçi görmek istemeyenin gözüne soksan gene göremez ya

Son düzenleme:

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kansızlara kabus olacak
Beni en çok heyecanlandıran bu oldu. İnşallah gerçek olur.

Hedef34

Yeni Üye

kansızlara kabus olacak
.
Kurulacak devlet İslam Devleti olacak ..
Sistemimiz CENABİ ALLAH in Kuranı Kerimi ve Elçisi Resulü Sevgili Peygaberimiz Muhammed Mustafa olacak ..
Sistemimizin İlk Yasası şu şekilde olacak..
Ne Mutlu ALLAHU EKBER diyene ... Olacak.
Çocuklarınız okullarda ALLAHU EKBER diyecek .....
.. Ayrıca Müslümanların Devleti yok .....
Allah'a inanan kuranı kerime elçisi Muhamed Mustafa ya inanan ırklarin Tek devleti olur oda İslam devletidir ...
Dünyayı Şeytana uyan insanlar yönetiyor. Senin ülken de dahil ....
Şeytana uyan insanlar sizi Irk devletlerine böldüler. Arap devleti İran devleti Suriye devleti türk devleti Azerbaycan ve bu ırk devletleri içinde ırkı olmayan insanlarında Mahkum ettiler diğer sözde Müslüman devletler Sonra başka bir şeylerde var onları yazmiyim o çok dehşet bir şey Günü geldiğinde söylemek doğru olur...
CENABİ ALLAH benim humkumle hüküm edin size Resul elçi gönderdim Onun yolundan gidin dedi ... Peki siz kimin yolundan gidiyorsunuz Müslümanlar Kimin sistemini uyguluyorsunuz .....
Şeytanın sistemleri Laiklik monarji Krallık
Başkanlık tek parti çoklu parti vs Dünyadaki Ülker'in hepsi Seytanin Sistemidir. Gelelim Şeriat devleti ile yönetilen ülkelere o Şeriat yonetende yine Şeytana uyan insanlar yönetiyor Adı Şeriat ülkesi .....
Gerçek Şeriat yani Allah'ın sistemi bütün iman eden tüm Irkların Seriatidir oda yok ... Siz varmı saniyorsunuz ... Sizler iman etmiyorsunuz KURANİ KERİMDE herşey anlatılıyor ama siz görmüyorsunuz . İnsanları tanımak istiyorsanız Kuranı Kerim'de anlatiliyor okuyun ve sonra dönün çevrenizdeki insanlara bakın.....
Ben insanların doğru yolda olup olmadıklarını ordan ogreniyorum . Hoşunuza gitmeyecek . Hosuna giden doğru yazdım usta derse işte onlar kurtuluşa ermeye yakındır eksiklerini tamamlayınca....
Ne Mutlu ALLAHU EKBER diyene... .. Burdan Sessiz fırtınaya Selamlar Olsun...

Hedef34

Yeni Üye
Sen cahilsin ne demek istediğimi anlamamissin ve yanlış anlamaya göre cevap yazmışsın doğru okursan anlardinda ..
Uydu şudur budur demekten sizlere bıktık . Gidin açın kendiniz incleyin . İnanç meselesi... İnancsizlar neye inanirki.......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...