Düzce'de Eşkiya Volçan'ın hazinesini Arıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hedef34

Yeni Üye
..Maide 44.
İnnâ enzelnâ-ttevrâte fîhâ huden venûr(un)(c) yahkumu bihâ-nnebiyyûne-lleżîne eslemû lilleżîne hâdû ve-rrabbâniyyûne vel-ehbâru bimâ-stuhfizû min kitâbi(A)llâhi vekânû ‘aleyhi şuhedâ-/(e)(c) felâ taḣşevû-nnâse vaḣşevni velâ teşterû bi-âyâtî śemenen kalîlâ(en)(c) vemen lem yahkum bimâ enzela(A)llâhu feulâ-ike humu-lkâfirûn(e)
.

İçerisinde doğru olana ulaştıran ve o doğruya uyanların yollarını aydınlatan Tevrat’ı biz indirdik. Kendilerini Allah’a teslim etmiş peygamberler, Rablerine kendilerini adamış rabbaniler ve âlimler ve Tevrat’ın doğruluğuna şahit olanlarda, Allah’ın kitabından ezberledikleri (öğrendikleri) ile yahudilere Tevrat’ın hükümleriyle hüküm verirlerdi. Bundan sonra insanlardan korkmayın, yalnızca benden korkun ve benim verdiğim doğru hükümleri az bir değere satmayın. Kim Allah’ın indirdiği hükümlerle hükmetmiyorsa, işte onlar gerçekleri inkâr eden kâfirlerdir.

.

Bluecat

Member
Sen cahilsin ne demek istediğimi anlamamissin ve yanlış anlamaya göre cevap yazmışsın doğru okursan anlardinda ..
Uydu şudur budur demekten sizlere bıktık . Gidin açın kendiniz incleyin . İnanç meselesi... İnancsizlar neye inanirki.......
Teknoloji inanç değil bilimin meselesi..kardeşim dinini yasa sana kimse birsey demiyor demezde burda naralar atacağına git fakirlere odun taşı kömür taşı İslam adına teknoloji üret cami temizle.. burda gelmis boş lakirti yapıyorsun amacın ne ni sen akıllısın kimse birsey bilmiyor ..bu Müslümanlıgi bi sen biliyorsun bi sen yaşıyorsun..

saftilki

Moderatör
Moderatör
güldür güldür tartışma programı, izleyin güne gülerek giriş yapın

kazıdan yeraltına ordan uyduya allahu ekber'e ordanda tek boynuzlu pembe ata gelmezsek iyidir,

hedef 34 senin dediğin taahhüt allahın taahhüt'ü ile hükmedilse elbet taşlar yerine otururda neyse o kulvarda söyleyeceklerim büyük bir kitleye batacaktır, dediğim gibi oralara fazla giremem tartışma hararetlenir istenmeyen yerlere kayar,
şu kadarını izah edeyim kısaca,
m.kemal atatürk her ne kadar donanımlı da olsa bahtsız bir liderlikle göçtü ahırete,
etrafındaki onlarca omurgasız kansızın yaptıkları onun göçünden sonra onun üstüne kaldı,
o zatımuhteremi hala anlamayan milyonlar var, çevresindeki omurgasızların soyundan gelenlerdir bu gün hz.muhammed efendimize bile dil uzatanlar, ve münafık sahtekar ( bazı ) hacı hocalar, günümüzde tekrar sallandırılsa ibreti alem için, senden 3- 5 kuşak sonraki nesile onların neden sallandırıldığını anlatamazsın mümkünü yok...!! o ölüm döşeğine yattığında onun üstünün çizilmesi emrini vermiştir, o bu milletin başına bela olacak diye eklemiştir, ancak bu olmamış ve öngörüsü gerçek olmuştur,
kangren olan uzuv kesilmezse ölürsün bu ne kadar acı da olsa bir gerçektir bundan kaçış YOK...!!

yenmeyen tavuk hikayesini bilirmisin? şimdi göstersene bana o tavuğu yemeyecek günümüz meclisinde 1 tane delikanlı adam varmı???? işte bunların temizliği esnasında dünyanın dört biryanında çığlık sesleri yükselir, korkulu rüya görmekten uyanık yatmak evladır, ve temizlik imandan gelir,

neyse linkteki videoyu izleyekde pozitif bakalım güne

dr.

Bilgili Üye
Herkes saçmalamış. Dediklerinizin hiçbiri birbiriyle bağlantılı değil, saçmalık hepsi. Özellikle profesör uydu uzmanı (!) nın söyledikleri.

kabakburgiba

Operatör
gönlünden geçen eyi güzelde o tamamen yaş iş, şart mart dinlemezler, üzerine olmadık dosyalar yıkılır,
yada arabanın bagajından madde çıkıverir,
ben 2 tane darphane yeri biliyorum girişi bulunamıyor, ki bulsamda bu dönemde açık etmem,
allah verede yeni otoyolu ordan geçirmeseler diye dua ediyorum sürekli, 50 ton külçe rivayeti var,
düzce kazısında da muhtemelen bir kitap bulunacak
ustam otoyol yok.bu moda eskidi.şimdi hızlı trenler moda.düzce den akçakocaya gelince ereğli sapağından dönersen zonguldak tarafına,doğalgaz tesislerinin olduğu alan(sakarya deniyor ya hep.)o bölge sanayi alanı oldu.millet ne satma satabiliyor. ne birşey yapabiliyor.tren yolu işte anla.moda .

kabakburgiba

Operatör
bir bilgilendirme daha yapalım.istanbulun biraz olsun su ihtiyacını karşılayan melen suyu projesi .ustam nedendir bilmem.bazı kişiler bu suyun sakaryadan geldiğini yazıyorlar.basındada hep melen suyu melen suyu diye söyleniyor.neden DÜZCE MELEN SUYU denmiyor.anlamıyorum.bu su Düzce sınırları içinden doğar,birçok köyü geçerek,efteni gölü,gölyaka,cumayeri(cumaova),dokuz, baraj havzası,istanbula su verilen yer.ve ordanda denize dökülür. iskinin koyduğu tabelalar. Suya girmek yasaktır.Balık tutmak yasaktır.benim evimin dibinden geçiyor.bana yasak.yaaa hikaye böyle.

dr.

Bilgili Üye
Yazdıklarımı silenleri Kötü gunler bekliyor bu yaptığınız adeletsizliktir haksızlıktır . Bazen intici sözler soylemek zorunda kalıyorum ki karşı taraf uyansın diye ama sizler uyanmassiniz Ben sizleri CENABİ ALLAHİN gönderdiği Kuranı Kerim'de ki ayetleri okudumda sizleri kimilerini yanlış yolda olduğunu görüyorum ama ne çare anlamıyorsunuz Zaten ben kimseyi doğru yola iletemem Doğru yola ileten hidayete erdiren Tek İlah CENABİ ALLAH ayetde söylüyor . Kuranı kerim uyarıyor sizleri yapmayın etmeyin yoksa ateşidir sonu . Ne ilim seni kurtarır ne bilim kurtarır seni ne teknoloji kurtarır seni Ne eşin kurtarır ne çocukların ne de akrabaların nede arkadaşların ne zenginliğin kurtarır ne fakirliğin kurtarır veya herhangi bir şey Sizi Kurtaran Kurtulusa Doğru yola ilete CENABİ ALLAHİN gönderdiği uyarıcı son kitap Kuranı Kerim ve elçisi insan Muhammed Mustafa nin yolu dur . Ama sizler kendinize yeni mecralar yeni hikayeler buldunuz sizlerin atası Babanız bir olan Adem as dir ....
.
Son yazdıklarını yine okudum ALLAHA ANT olsunki doğru bildikleriniz yanlış dir Doğru bildiğiniz yanlislarin Doğru olmadigi zaman çok yakında dir Öğün çok pişman olacaksınız Dünyada. Bizlerde iman yokmuş meğer diyeceksiniz . Benim kim olduğumun önemi yok seninde kim olduğunun önemi yok Önemli olan Nedir Kurani Kerim'in deki Ayetler dir Ve uyaraci Kitapdir uyarıyor niye ?
.
Saftilki sen hicbirsey bilmiyorsun yazdıklarından bunu görebiliyorum çünkü Oynanan oyunları bir bilseydin zaten oyun ortada siz İman etmemissiniz Kuranı kerimde yazilanlaru okumamissiniz okusaydiniz zaten açık ve net yazılı ve oynanan oyunlari görürsünüz bir kısmını Tam halini gelen uyarıcı anlatır Sizi Dünyaya Rezil eder Sonra Dünyadaki oynanlar oyunlari .
...Türkiye bir NATO üyesi değildir .
İsviçre Finlandiya ve ukranya bir NATO üyesi dir...
Şimdi sen dersin ne saçmalıyorsun .
Sizin ülkenizle dalga geçiyor kâfirler ... Sizi hep böyle kandırdılar .. tüm müslümanları ama hala siz uyanmamissiniz... Uyuyun bebekler ☺
Anlattıklarım Devenin tüyü Devenin kendisini görünce zor gelecek sizlere ..
Ayrıca Osmanlinin Armadi şeytanın armasidir Şeytani temsil eder .. see later you ☺
Gerçekten delirmişsin, yazıda nasıl bir deli olduğunu anlatmışsın. Uydudan gömü yeri buldum diye paylaştın seni çok ciddiye almadılar diye insanları kafirlikle suçladın öyle birşey yapmadım deme yazıların bunu gösteriyor, kendini öve öve bitiremiyorsun maşallah. İlk ben buldum, benim icadım, tek ben biliyorum vb. Osmanlı'nın arması şeytanın arması demişsin neye dayanarak ingilizler tasarladı diyemi? dönemin siyaseti gereği bir sipariş üzerine tasarlanmıştır, komplodan başka birşey bilmiyorsun. Kendisi dört dörtlük Müslüman zaten bizim Müslümanlığımızı eleştiriyor Elhamdülillah Müslümanım. Kendi üstün (!) bilgini kendine sakla biz anlamıyoruz sonuçta. Hadi sana kolay gelsin uydudan define bak sen.

Hedef34

Yeni Üye
Gerçekten delirmişsin, yazıda nasıl bir deli olduğunu anlatmışsın. Uydudan gömü yeri buldum diye paylaştın seni çok ciddiye almadılar diye insanları kafirlikle suçladın öyle birşey yapmadım deme yazıların bunu gösteriyor, kendini öve öve bitiremiyorsun maşallah. İlk ben buldum, benim icadım, tek ben biliyorum vb. Osmanlı'nın arması şeytanın arması demişsin neye dayanarak ingilizler tasarladı diyemi? dönemin siyaseti gereği bir sipariş üzerine tasarlanmıştır, komplodan başka birşey bilmiyorsun. Kendisi dört dörtlük Müslüman zaten bizim Müslümanlığımızı eleştiriyor Elhamdülillah Müslümanım. Kendi üstün (!) bilgini kendine sakla biz anlamıyoruz sonuçta. Hadi sana kolay gelsin uydudan define bak sen.
Galatasaray 2023/2024 Avrupa Şampiyonlar ligi kupasını Kazanacak Bu Benimle alakalı Bunu CENABİ ALLAH istiyor O karar veriyor Emir veriyor ve oluyor Karşı plan futbolda Galatasaray oluyor ... Peki neden İşte nedeni Firavun inançlı İngiltere kraliyeti o kraliyet şeytana uyan İnsanlarin baskentlerinden birisi ve Dünyaya apaçık mesaj veriyorlar Dünyayı binyillardir yönetiyorlar ve Kuranı kerimin Muhammed Mustafa'nın Ve CENABİ ALLAHa Düşmanlar ... Vargucleriyle binyillardir plan yaptılar CENABİ ALLAH in gönderdiği tüm elçilerine düşman oldular şeytana uydular Gönderilen 4 kitapa karşıda plan yaptilar CENABİ ALLAH Kuranı kerim hariç diğer kitapların değiştirmlerine izin verdi ve hükümleri Kuranı kerimi gelince Kalktı ve Ve böylece CENABİ ALLAH planını işliyordu hiç dünya insan veya diğer yarattıkları hiç yaratılmadan biliyordu ..
Galatasaray Final maçını İngiltere'de oynayacak wembley stadında ☺
Ülkede aksi bir durum olmazsa öğün çeyrek final veya yarı finalda Ali Sami yen stadına ayak basabilirim ☺ Düşün artık Ben ayak basınca Stad yıkılır heralde 😉 ama sen şimdi delirmiş bu adam dersin dedinde yine de ...
Bu Akşam Galatasaray Man unidet maçı var İngiltere'de . Tahminim kesin yenilmeyecek ya yenecek yada beraber iki maçtan birini Galatasaray yenecek . Ayrıca. bayerne Munihide CAKACAZ ya içerde ya dışarda . Son 5 sezondur Bayern Grup maçlarında Hiç yenilgi almadı Tam puan aldı 18 puan aldı 4 lu tak gurubunda onda Son verecek CENABİ ALLAH ...
Kim deli kim akıllı görecegiz. Neler söyledim bunu nerden duyabilirsiniz işte CENABİ ALLAH gaybimi istediğime veririm diyor . 😀
Ben Sīva ustamız ☺ Artık gözüm çok keskin hemde aşırı Keskin .
Gözümü Keskin eden ALLAH dir yoksa bende sizin gibiydim biraz):)))
Ben Hz Mehdi ... Bommmm... 😀

dr.

Bilgili Üye
Galatasaray 2023/2024 Avrupa Şampiyonlar ligi kupasını Kazanacak Bu Benimle alakalı Bunu CENABİ ALLAH istiyor O karar veriyor Emir veriyor ve oluyor Karşı plan futbolda Galatasaray oluyor ... Peki neden İşte nedeni Firavun inançlı İngiltere kraliyeti o kraliyet şeytana uyan İnsanlarin baskentlerinden birisi ve Dünyaya apaçık mesaj veriyorlar Dünyayı binyillardir yönetiyorlar ve Kuranı kerimin Muhammed Mustafa'nın Ve CENABİ ALLAHa Düşmanlar ... Vargucleriyle binyillardir plan yaptılar CENABİ ALLAH in gönderdiği tüm elçilerine düşman oldular şeytana uydular Gönderilen 4 kitapa karşıda plan yaptilar CENABİ ALLAH Kuranı kerim hariç diğer kitapların değiştirmlerine izin verdi ve hükümleri Kuranı kerimi gelince Kalktı ve Ve böylece CENABİ ALLAH planını işliyordu hiç dünya insan veya diğer yarattıkları hiç yaratılmadan biliyordu ..
Galatasaray Final maçını İngiltere'de oynayacak wembley stadında ☺
Ülkede aksi bir durum olmazsa öğün çeyrek final veya yarı finalda Ali Sami yen stadına ayak basabilirim ☺ Düşün artık Ben ayak basınca Stad yıkılır heralde 😉 ama sen şimdi delirmiş bu adam dersin dedinde yine de ...
Bu Akşam Galatasaray Man unidet maçı var İngiltere'de . Tahminim kesin yenilmeyecek ya yenecek yada beraber iki maçtan birini Galatasaray yenecek . Ayrıca. bayerne Munihide CAKACAZ ya içerde ya dışarda . Son 5 sezondur Bayern Grup maçlarında Hiç yenilgi almadı Tam puan aldı 18 puan aldı 4 lu tak gurubunda onda Son verecek CENABİ ALLAH ...
Kim deli kim akıllı görecegiz. Neler söyledim bunu nerden duyabilirsiniz işte CENABİ ALLAH gaybimi istediğime veririm diyor . 😀
Ben Sīva ustamız ☺ Artık gözüm çok keskin hemde aşırı Keskin .
Gözümü Keskin eden ALLAH dir yoksa bende sizin gibiydim biraz):)))
Ben Hz Mehdi ... Bommmm... 😀
Kendini Hz. Mehdi sanan deliden başka birşey değilsin hiçkimsedende üstün değilsin gaybıda bilmiyorsun. ALLAH (c.c.) sana bir özellikte vermedi. Hz Mehdi define forumlarında sohbet edip, uydudan define mi arıyacak? paraya ihtiyacı mı olacak? hesabı kapatıldıktan sonra yeni hesap açıp millete gene rahatsızlık mı vericek? hiç sanmıyorum. Peki sen nesin? kafayı yemiş bir zavallı mı? yoksa bizle dalga geçen bir şaklabanmısın? hadi senin gibi bitireyim. ... Bommmm... 😀

dr.

Bilgili Üye
Akşama kupon yap diye sana özellik mi verildi 😂

dr.

Bilgili Üye
He uyducu ustam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...