edit

The Thing

C*
Süper Moderatör
Teşekkür ederim değerli bilgilerin için, omegada çok değerli bizler için :)

Ulak

Yeni Üye
Kıymetli üstadım yazılarınızı dikkatle okuyorum. İçerik ve öz olarak harika bilgiler paylaşıyorsunuz. Naçizane tavsiyem sık karşılaştığım aşağıdaki yazım yanlışlarına dikkat ederseniz öz ve biçim açısından da nitelikli bir ahenk oluşturmuş olursunuz.

herkez -> herkes
deyerli -> değerli

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Kıymetli üstadım yazılarınızı dikkatle okuyorum. İçerik ve öz olarak harika bilgiler paylaşıyorsunuz. Naçizane tavsiyem sık karşılaştığım aşağıdaki yazım yanlışlarına dikkat ederseniz öz ve biçim açısından da nitelikli bir ahenk oluşturmuş olursunuz.

herkez -> herkes
deyerli -> değerli
Merhaba
Uyarınız icin tesekkur ederim.Site uzerinde surekli telefon ile vakit geciriyorum veya konu aciyorum..Mobilden konu actigim zaman bazı sesli ve sessiz harfleri yazdigimiz zaman veya konu iceriginde duzenleme yaptıgimiz zaman tum kelimeler birlesiyor ve karisiyor.Bundan dolayi bazi cümleleri kurarken kasitli olarak harf degisiklikleri yapiyorum sizinde belirttiginiz gibi ufakta olsa imla hatalari olabilmektedir.

matrax33

Aktif Üye
Üstad haçın kolunu bacağını antik dönemde olmayan metre santimetre şeklinde ölçüp kafamıza göre yön belirleyip, çıkan ölçüyü çarpsak bizi defineye götürmez mi ? Sen bize bir sürü bilgi vermişsin ama definenin yerini yazmamışsın. Haçın ne tarafına kaç adım gidecez onu de hele ? Bencileyin sen bu işlerden anlamıyon. İşin gücün çeviri yapmak. O yazıları gogıl tıranslate yazsak zaten çeviriyor bize. Sen boşu boşuna uğraşıyon.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Üstad haçın kolunu bacağını antik dönemde olmayan metre santimetre şeklinde ölçüp kafamıza göre yön belirleyip, çıkan ölçüyü çarpsak bizi defineye götürmez mi ? Sen bize bir sürü bilgi vermişsin ama definenin yerini yazmamışsın. Haçın ne tarafına kaç adım gidecez onu de hele ? Bencileyin sen bu işlerden anlamıyon. İşin gücün çeviri yapmak. O yazıları gogıl tıranslate yazsak zaten çeviriyor bize. Sen boşu boşuna uğraşıyon.
o yazıları google translate yaz çeviri yap sonra gel buraya konuşalım.Hatta sana kısa bir kelime verim git bunu zaten çeviriyor dediğin yerde çevir anlamınıda buraya yaz.Sonra soruna cevap vereceğim.