Ejderha başı hakkinda geniş bilgisi olan var mı ?

ÖMER HATTAB

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 122454
Yerin güzel lakin temizlenmesi gerek
bu şekliyle dahi bazı şeyler kendini belli ediyor
yorsunun altındaki işçilkten bir kobra görüyorum
daha niceleri de var.
diğerlerine de bakıcam inşallah.

mahmut_2156

Member
mahmut_2156 Forma H. Geldin.. Konunu fotoğraflı bölüme taşıdım sizi rahatsız edici bir sorun olursa bana veya diğer yönetici arkadaşlarıma özelden iletirseniz ilgileniriz.. Konuna gelince resimlerde görülen alanda boşluk aramalısın işleme müsayit bir alan muhtemel biraz daha genel çevre resimleri yükle...1. resimde görülen kapalı alanı açmalısın tünelden ziyade kapalı oda olmalı 2. ve 3. resimde görülen alanda boşluk aramalısın...
Sagolasin bir sıkıntı olursa ozelden iletirim

mahmut_2156

Member
Sağolasın arkadaşlar suan kar nedeni ile birsey yapamam ama havalar iyi olsun en kisa zamanda bakacam × çarpı da ne olabilir sizce birde kobra yılanı dedigin yerde yukaridan asagiya sol tarafta bi kanal var ve o tuneli temizledigimde orasini açtığım da ne gibi tuzaklar bekliyordur sizce

ÖMER HATTAB

Editör
Sağolasın arkadaşlar suan kar nedeni ile birsey yapamam ama havalar iyi olsun en kisa zamanda bakacam × çarpı da ne olabilir sizce birde kobra yılanı dedigin yerde yukaridan asagiya sol tarafta bi kanal var ve o tuneli temizledigimde orasini açtığım da ne gibi tuzaklar bekliyordur sizce
Orda tuzak olmaz
tuzak malın üstünde olur
şuanda o aşamada değiliz.
resimlerden sonra önümüzü daha net görürüz inşallah.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yakınlarda güzel bir kartal var mı...?

Not: Resimleri çizmeden yükleyiniz.
Sonra çizerek göstermek isterseniz, yüklediğinizi painte atıp orada çizip tekrar atarsınız.
Gördüklerimi çizmek istiyorum, çizemiyorum, çizersem çorbaya dönecek.
Bazı çizimdeki çizgiler de bazı yerleri kapatmış, görmeye engel oluyor.

Varsa çizimsiz resimler, yükleyin. Bizde gördüklerimizi işaretleyelim.

Kolay Gelsin.

Son düzenleme:

BulursamKader25

Ejderha başına benziyor dediğiniz şekil benziyor, amma asıl şekil; kayaların tamamı ve asıl "baş" tümü.
Ağzını açmış bekliyor. Giriş orası. Muhtemelen horasanla tutturulmuş taşlar var ve tuzaklı.
Tuzak; taşları aldıktan sonra başlayacak. Yavaş yavaş işlem yapılıp analiz edilerek ilerlenecek.
Muhtemelen 5-7 metre tünel sonrasında 1 veya 2 oda. Ellenmediyse malları güzeldir. Özellikle eşyalar.
Bazan da taşların arkası hemen oda olarak çıkar. Tuzagı varsa malın üzerindeki zehir ve bakteri olur.
Çıplak elle dokunulmasın.

Kolay Gelsin.

Kolay Gelsin.

mahmut_2156

Member
Sağolasın ALLAH RAZI OLSUN bilgilendirdigin için en kisa zamanda bakarim insaallah resimleride yukleyecem inşaallah

BulursamKader25

mahmut_2156

Yakınlarda KARTAL olması lazım. parçalanmış da olabilir, en azından ana gövde duruyordur.

Var mı?

Varsa başka bilgilerde de ilave edeceğim inşallah.

mahmut_2156

Member
Dikkat etmedim ama varsa ne yapayım onuda aciklarsan sevinirim yakinlarda derken tepelik yerde düzlük yerde veya kac metre alanda olur kartal işareti soylersen sevinirim simdiden teşekkürler