• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Ekip Kurmaya Calismak Bu Sitede Yasaktir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Adanalı33

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Anlamadığım şu. Bu bahsettiğim yer 1-2 metre kaz malı al olayı değil. Uzman ekip yardımı aramak ne zamandır komik bir olay ? Bodoslama dalıp ölüm kaza vs olması daha mı hoş. Sırf yorum yapmak için yorum yapmaya gerek yok

Asa1905

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Usta ukalalik degil, kirdiysak kendi adima ozur dilerim. Konuya gelecek olursak Xxxxx heryeri tarih, nereye kazma vursan birseyler cijar. Hemen arkasindan kolluk kuvetleride cikar. Yerin saglam oldugunu dusunuyirsaniz ki oyle diyorsunuz, gerekli yerlerden izin belgelerini alip resmi kazi yapin. Bu en hayirlisi olacaktir.

Asa1905

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Burdaki tüm ustalar ekip kurma işine girmez. Gerekli bilgileri verirseniz en kaliteli yardimi bir hayir duasiyla size vermekten cekinmezler.

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Senin olayı duydum ben yanlız Sercan bakıyor senin bölgeye ben müdahale edersem ayıp olur

Adanalı33

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
benim olay derken üstad? Sercan kim ?

Adanalı33

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür ederim

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Senin olayı duydum ben yanlız Sercan bakıyor senin bölgeye ben müdahale edersem ayıp olur
.

Turko ustam konu güzel başlıkta güzel 2 saat takılalım mı diyon nedir ? Eğlence var sendemi takıl diyon ?

Lee

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
no money , no parti :alien:

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@
.

Turko ustam konu güzel başlıkta güzel 2 saat takılalım mı diyon nedir ? Eğlence var sendemi takıl diyon ?
Buyur ustam Xxxxxx in hamamları meşhur dur giren adam mezar sanır mahzen sanır biz başladık sohbete sende katıl.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@

Buyur ustam Xxxxx in hamamları meşhur dur giren adam mezar sanır mahzen sanır biz başladık sohbete sende katıl.
.
Ne yani konu sahibi arkadaş hamamda kese yaptıracak eleman mı arıyor . Yoksa tarihi 1 hamamı meydana çıkartıp işletmeyimi düşünüyor ... konuya pek açıklık getirmediği için .. yorum geniş düşer ..

Lee

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hikayeyi , mekanı az bilgilendirin lütfen

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Üstadlar , arkadaşlar Xxxxx’de yardımcı olacak bu işte gerçekten ! uzman ekip lazım. Tarihin en büyük işlerinden biri. Lütfen saçma yorumlarınız kendinize kalsın ciddi bir konu....
Arkadasim,
Once sitemizin KURALLARİNİ okuyunuz.
Bu sitede ekip kurmaya calismak yasaktir.
Yorum yapan arkadaslar size biraz latifeli yaklasmis.
Bu sekilde bir konu acarsaniz siteden uzaklastirilirsiniz. Kurallari okumadiginizi dusunerek sizi ikaz ile yetiniyorum. Lutfen once site kurallarini okuyunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt