Eksiğimiz ne ?

Apollon01

Moderatör
Moderatör
çizdiğim yerler

çizdim 1 ve 2 numaralı yerler güzel ustam, özellikle çubuk ve cihazla buraları yokla, sonra 3-4-5 numaralı yerler, inşallah birşeyler yakalarsınız, kolay gelsin gençler

Smokin

Moderatör
Moderatör
Alan güzel lakin sunumu olmamış. Bakir olmadığı kanısındayım. Ne çok donanımlı nede donanımsız kişiler değilsiniz. Herkes az çok birşey biliyorsa bile istişare ile bir yere varılabilir.
Ya eksik yada olmayanı arıyorsunuz.

Rızgar73

Member
Diğer yerler ise sonradan kalan müsluman mezarları ustam orada işlem yapamıyoruz

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
adamlar ne güzel yerlerde yaşamışlar yahu doğa... off of misss

hepastios

Editör
Bana göre en büyük eksiginiz bu işleri özellikle çubuk kullanmayı çok iyi bilen ve sonrada sağlamasını yapıp hedefe ulaşan kişilerle çalışmamanızdır nitekim doğada birçok ve bol miktarda mineraller vardır herçubuk egilen yerden bişey çıkmaz çok iyi analiz şart bence cok iyi çubuk kullanan birisi en iyi cihazdan daha iyidir çubuk kullanmak bir sanattır bence size sanatçı lazım ve bu işlerde ehil birisi kolay gelsin selametle

ağrı

Aktif Üye
Bana göre en büyük eksiginiz bu işleri özellikle çubuk kullanmayı çok iyi bilen ve sonrada sağlamasını yapıp hedefe ulaşan kişilerle çalışmamanızdır nitekim doğada birçok ve bol miktarda mineraller vardır herçubuk egilen yerden bişey çıkmaz çok iyi analiz şart bence cok iyi çubuk kullanan birisi en iyi cihazdan daha iyidir çubuk kullanmak bir sanattır bence size sanatçı lazım ve bu işlerde ehil birisi kolay gelsin selametle
çubuk arazide çok yanıltıyor ama evde iyi mesele o her yeri kazmıyoruz tabi kazdıklarımızda sıkıntılı

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
elimde bizzat belgeli 3 noktası dolu bir hedef var. 20 yıl önce başka bir Ermeni de gelip o dereyi soruyor o da bulamıyor. Eski ismi yok.
tam 1 yıldır 6kmlik kuş bakışı alanın bütün dağ ve derelerini taradım.
yok!
bulamıyorum.
ilk hediyesi 300 altın, ikinci hediyesi 13 okka, ana malı 1 kazan :D

tekrar ediyorum 6km kuş uçuşu bir alanın bütün dağ ve dereleri :)))

yok olmayınca olmuyor.

Nasip..
Kıymetli Ustam,
Niye 6 ay önce söylemedin, şimdiye kadar buldurduk biiznillah.
Bu kadar malın sinyali tüm araziyi çoşturur. :244:
nasip olmayınca böyle oluyor demek ki...

Belki henüz zamanı gelmemiştir.
Ara sıra yine de el atmakta fayda var...

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
elimde bizzat belgeli 3 noktası dolu bir hedef var. 20 yıl önce başka bir Ermeni de gelip o dereyi soruyor o da bulamıyor. Eski ismi yok.
tam 1 yıldır 6kmlik kuş bakışı alanın bütün dağ ve derelerini taradım.
yok!
bulamıyorum.
ilk hediyesi 300 altın, ikinci hediyesi 13 okka, ana malı 1 kazan :D

tekrar ediyorum 6km kuş uçuşu bir alanın bütün dağ ve dereleri :)))

yok olmayınca olmuyor.

Nasip..
Belki 7 km alan içindedir :) jarz bittip çekmemişde olabilir ne yani:) neyse sana helalinden on km kimseyede yapmam )))

Storm

Editör
umut var da pratikte sonuç yok.
adam o kadar kendinden emin ki, kazana karışmayın beni çağırın diyor.
isterseniz benden habersiz girin 50 cm sonra sarı bir yılan sizi karşılayacak diyor.
:D
buna benzer bi yer vardı bende üsten sarı yılan denk geldi. Ne kürek ne kazma fayda etti hak gelemedik soluğu evde aldık sonra yanaştırmadı o gündür bugündür yanaşmıyorum oraya ama hediyeyi aldık Aslını bizde sonra almışlar