el isareti yardım

ERTAN1

Yeni Üye
arkadaslar bu magarada el ısareti kare sunak varmıs arkadsalar degerli isaretin altında diye kırmıs salaklar yol yok hemen öünüde dere var sag tarafında dere var her yer dag burasının bulmak bile imkansız gibi bir sey tilki cıkmıs öyle denk gelmişler buraya sizce bir oda da varmı yoksa bura sonmu mezarmı degerli isaretimi ben kagıtta cizdim tarif ettikleri kadar iki türlü cızdım fikirleriniz nedir

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Mağara k.doğuyamı bakıyor , güneyemi?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ilk resim ile anlatimin ve magara dedigin yerlerde tezat var sorun var ilk resim zaten bariz antik bir yapi merdiveni sutunu yaziti girisi konumu belli...sen eksik bilgiyi ver..yada ilkresimin 1 km lik cevre alaninda bakir yer ara kardes

ERTAN1

Yeni Üye
ilk resimde bakan yeri baktım önü dag zaten dagdan asag indinmi dere var orada birsey bulamadım isaret felan ne farsa burada var bence ama benim neye bakmam gerek isaret magaranın girisinde yapılmıs zaten sutunlar felan yapı oldugu belli bir giriside varmı onu bulmak isityorum

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
zor bir alan allah yardımcınız olsun

ERTAN1

Yeni Üye
allah razı olsun inş ustalarımla cözeriz

ERTAN1

Yeni Üye
baska magara yok ama altta isaretledigin yerden bende dikkatli bakınca süpelendım bakarım ses olup olmadıgın bence burası acık bir yerdi baskaları acmadı cünkü el ve sunak ısareti magaranın icindeydi insan isareti neden iceri yapar ki ?