El isareti

hearthbender

Yeni Üye
Merhaba herkeze sizden yardimci olmanizi istiyorum bizim bi koyun girisinde buyuk bi kayada el isareti var ve bu bizim koyun cevresinde 2 tane tekke bulunmaktadir ve bu el isaretin bulundugu kayada el isaretini kirmislar nasil bi yol izlemem lazim cevresi kayaliklar var bu el iaaretin bulundugu kayanin 20 mt ilerisinde tepede koyun mezarligi var yan tarafinda dere gecmektedir nasil ve merden baslmam gerekiri yardimci olursaniz cok sevinirim herkeze iyi gunler

Serhad

Yeni Üye
Bi fotograflayabilseydiniz iyiydi...

sarıkayalar

Bilgili Üye
5 mt etrafında açılmış yer yoksa boşluk ara kolay gelsin

hades40

Bilgili Üye
Kırılmış bile olsa çevresini resimle ki el işareti olduğunu biliyorsan baktığı yönlerini de bilirsin güzel bir şekilde çizerek yönleriyle görselini (çevre resimleriyle birlikte)
buraya koyarsan yorumlar daa net olur....

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dostum merhaba bu el işaretinin bir kaç çeşidi var ... açık sağ-sol el... kapalı sağ sol el... ?? birde nadiren görülen başparmağı olmayan tipide var seninki hangisi ola. ? Aslında sen kendinde demişsin bu işaret büyük ihtimal hrıstiyanlık işareti parmakların baktığı yerde mezarları olması lazım diyecektim... aslında sen oraları incele...

ÇALKAYA 28

Moderatör
Moderatör
senin el tekkeyi demiş ama lahitini bulmak lazım tekkelerden birinin kuyusu olacak birde çeşmesi kapısında resimli mezarlar kaçtane