El işareti

bahrevaan

Yeni Üye
Tokmakla yokla altinda biseyler olabilir ama sakin kirma isaretleri.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a.değerli kardeşim içerde başka işaretler olmali .
Soldaki el işaretin baş parmaği yok farkli olani dikkat et yön vermiş topluca gömülen para var yeminli işarettir yaltindadir yada yanindadir el işareti mağarada başka anlami taşir arazide başka anlam taşir ve ölçüleri farklidir.
Gerekenleri üstad lar demişler mükemel bir araştirma mükamel resimler kelersin mükemel cevap alirsin.
,NOT:DUVARDA YADA DUVARIN ALTINDA MAHSEN VEYA GİZLİ ODA GİRİŞİ VAR.

Saygilar ve sevgiler.

Son düzenleme:

nişancı

Member
S.a.değerli kardeşim içerde başka işaretler olmali .
Soldaki el işaretin baş parmaği yok farkli olani dikkat et yön vermiş topluca gömülen para var yeminli işarettir yaltindadir yada yanindadir el işareti mağarada başka anlami taşir arazide başka anlam taşir ve ölçüleri farklidir.
Gerekenleri üstad lar demişler mükemel bir araştirma mükamel resimler kelersin mükemel cevap alirsin.
,NOT:DUVARDA YADA DUVARIN ALTINDA MAHSEN VEYA GİZLİ ODA GİRİŞİ VAR.

Saygilar ve sevgiler.
Ustam yorumlariniz icin tessekkurederim uygun bi zamanda gidip fotograflicem

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Buranin yanindan patika yol geciyormu. Ayrica el isaretlerinin oldugu kayanin altinda bir insanin sigabilecegi sekilde acik biryer varmi kardesim.

nişancı

Member
Haklısın ustam benim kafa elin büyüklüğüne küçüklüğüne baktım biraz sanki çocuk eli öbürü yetişkin erkek bir öbürü bayan eli gibi. Aklımdakini söyledim sadece :)
Ustam çocuk eli oldugundan sanirim hem fikiriz işlerin yoğunluğundan dolayı o tarafa gidemiyorum ama enkisa zamanda gidip orda fotograflama yapacağim Allah'in izniyle

nişancı

Member
Ustalarim bi takim arastrma yaptim bu arastrmada elin arkasndada bisey olabilecegini sırf o eli kirip sadece arkasndakini alsinlar işaret kaybolsun die boyle bisey yapmislar buradada ayni sey olabilirmi?