El işareti.

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Merhabalar bizim köyde büyük bir kayada el işareti vardı ve onu cogu koy halkı olsun diğer köyler halkı olsun biliniyordu ve köy halkı sürekli o tarla kazındıktan sonra el işaretini kırmıstı el işaretinin sol ve sag oldugunu bılmıyorum kaya ufak bi tepenın asagısında kalıyor elın bulundugu cevrenın hiç bir yerinde 2. bir işaret yok acaba bu herifler sizce nereye saklamış olabilir yardımcı olursanız sevınırım. :)

NOT : Elin buludugu kayada olsun veya dier kayalarda olsun herhangi bir işaret yoktur.

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Altında olabilir. Kolay gelsin

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Merhabalar bizim köyde büyük bir kayada el işareti vardı ve onu cogu koy halkı olsun diğer köyler halkı olsun biliniyordu ve köy halkı sürekli o tarla kazındıktan sonra el işaretini kırmıstı el işaretinin sol ve sag oldugunu bılmıyorum kaya ufak bi tepenın asagısında kalıyor elın bulundugu cevrenın hiç bir yerinde 2. bir işaret yok acaba bu herifler sizce nereye saklamış olabilir yardımcı olursanız sevınırım. :)NOT : Elin buludugu kayada olsun veya dier kayalarda olsun herhangi bir işaret yoktur.
Elin bulunduğu bölgedeki kayalarda mutlaka değişiklik arz eden bir kaya vardır. Şekli şemali değişiktir, dikkatli bak, arazide gördüğüm el resimlerinin emaneti hep kaya içi kasa lardan alındığını gözlemledim

ragıp

Uzman
Merhabalar bizim köyde büyük bir kayada el işareti vardı ve onu cogu koy halkı olsun diğer köyler halkı olsun biliniyordu ve köy halkı sürekli o tarla kazındıktan sonra el işaretini kırmıstı el işaretinin sol ve sag oldugunu bılmıyorum kaya ufak bi tepenın asagısında kalıyor elın bulundugu cevrenın hiç bir yerinde 2. bir işaret yok acaba bu herifler sizce nereye saklamış olabilir yardımcı olursanız sevınırım. :)

NOT : Elin buludugu kayada olsun veya dier kayalarda olsun herhangi bir işaret yoktur.
çok zor soru sormuşsun be ustam :)
parmaklardan biri kısadır, yoktur veya
herhangi bir parmak üzerinde veya uç kısmında bir murç izi
küçük delik olmalıydı.
bunları bilmek görmek gerek, bu şekilde afaki olacak
çubuk ile kayanın ön kısmında hele bir gezin bakalım.

selametle

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
çok zor soru sormuşsun be ustam :)
parmaklardan biri kısadır, yoktur veya
herhangi bir parmak üzerinde veya uç kısmında bir murç izi
küçük delik olmalıydı.
bunları bilmek görmek gerek, bu şekilde afaki olacak

aynen ustam el işaretini hiç hatırlamıyorum söyliyenler ise birisi sağ birisi sol el diyor
çubuk ile kayanın ön kısmında hele bir gezin bakalım.

selametle