El pointer önerisi olan var mı ?

myalbatros

Aktif Üye
Selamün aleyküm abiler arkadaşlar

arazide taş kaya etrafında iş görecek el pointer kullanan ve tecrübe eden arkadaşlardan fikir almak isterim

Bende bir tane alıp hobi mi geliştiricem

Yardımcı olursanız sevinirim

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Garret, nokta ! Bunlar iyidir

atasdibi

Bilgili Üye
Hocam en babası 10-15 santimden görür. Çok farketmez. Bende çin malı var 9-10 santim toprakaltından küçük parçaları görüyor

myalbatros

Aktif Üye
Hocam en babası 10-15 santimden görür. Çok farketmez. Bende çin malı var 9-10 santim toprakaltından küçük parçaları görüyor
Üstad nerden aldın markası nedir fiyat aralıkları nedir
Bilgi verirsen tercih yaparken baz alayım

N@rkoz

Member
Silmezlerse bunu yap. Ben yaptım gayet güzel video da bana ait bu arada.

atasdibi

Bilgili Üye
Üstad nerden aldın markası nedir fiyat aralıkları nedir
Bilgi verirsen tercih yaparken baz alayım
Hocam kusura bakmayın geç gördüm,
1 adet konumlandırma çubuk el yeraltı Metal dedektörü GP Pointer el su geçirmez yüksek hassasiyet güvenlik dedektörü - AliExpress bundandı
İkinci elde işinizi görür, çalışmasını kolayca kontrol edip alabilirsiniz. Hem sesli uyarı hem titreşim var, isterseniz ayrı ayrı isterseniz ikisi birlikte çalışıyorlar, bir de ledi var aydınlatmaya yarıyor

wiseguy

Yeni Üye
Hocam kusura bakmayın geç gördüm,
1 adet konumlandırma çubuk el yeraltı Metal dedektörü GP Pointer el su geçirmez yüksek hassasiyet güvenlik dedektörü - AliExpress bundandı
İkinci elde işinizi görür, çalışmasını kolayca kontrol edip alabilirsiniz. Hem sesli uyarı hem titreşim var, isterseniz ayrı ayrı isterseniz ikisi birlikte çalışıyorlar, bir de ledi var aydınlatmaya yarıyor
Elektron parçacıkları ile protonlar ters tepki vermesi ile çalışır ancak bu makina ucuz ve olanların çoğu işe yaramaz elektromanyetik kuvvet ile kohezyon kuvvetinin çatışması ile daha sağlam olur derinlik için Almanyadan gelenler 1 numaradır.

wiseguy

Yeni Üye
Güçlü n. kuvvetli olanlar vardı madenlerde kullanılan küçük deliklere bakmak için 2. elden onları alabilirsiniz anca hurda ama iyi tamir etmeniz gerekir.

atasdibi

Bilgili Üye
Elektron parçacıkları ile protonlar ters tepki vermesi ile çalışır ancak bu makina ucuz ve olanların çoğu işe yaramaz elektromanyetik kuvvet ile kohezyon kuvvetinin çatışması ile daha sağlam olur derinlik için Almanyadan gelenler 1 numaradır.
Benimki 10 cm santim civarında çekiyor, benim için yeterli, daha derini için zaten dedektör var, işin teknik kısmı beni ilgilendirmiyor zaten