Elektromanyetik tayf optik kizilotesi uzaktan algilama

Bluecat

Member
Gradyometrede sensör ne işe yarar? Potasyum sensörünü normal sensörden ayıran özellik nedir?bana göre Videoda aydınlatıcı bi bilgi yok powerpoint kullanabilen her lise ögrencisinin rahatlıkla hazırlayacagı bir sunum. Ayrıca bir teknoloji üretmiş ya da bir sistemde yenilik meydana getirmişseniz bu ürüne para verip alacak her insanın seviyesine inip neye para ödeyecek ve karşılığında ne alacaklar bunun izahını basitce yapılması gerekir..ayrıca veriyi değerlendirmede kullanılan program nedir? Yazılımı pyhton mu java mı c# mı vb. Nedir. Algoritması kusurlumudur iyimidir. Vatandaş bu programa bu veriyi nasıl alıp ne şekilde sonuç ürün elde edecektir bla bla bla...bu tarz basit sunuların insanları yanlış yönlendirdiği kanaatindeyim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

yca815t

Yeni Üye
Arkadaşlar bir grup dolandırıcı sarmış burayı

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Arkadaslar bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi
Ya yazmıyayim dedim, uzak durayim dedim ama yok içimde kalacak.. ya sen bu görüntüyü alıyorsun, altınlar, şahitler vs. Burada çalışmıyorsun da gelip burada yok şöyle yok böyle diyorsun. Samimiyet yok, iyi niyet kesinlikle yok. Derdim nedir belli, yoluna çıkmışsın. Bırak bu işleri. Amerika da arkadaşın görüntü almışta ya😂😂 yok ya yazamıcam daha fazla

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu kamera insanları kiyafetsiz ciplak gosteriyor topragin altini neden program aracılığıyla gostermesin
Senin kıyafetsiz gösteriyor derken ne anlıyorsun :) bilmiyorum ama o amanada bir görüntü değil. İnsanı bildiğin filtreliyor. Yani gördüğün şey aslında bir silüetten ibarettir. Bildiğin Xray görüntüsü gibi. Saçma sapan düşüncelere kaapılmayın...