Elektronik ALTIN ve GÜMÜŞ sinyalli alan tarama projesi

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
degerli uye arkadasim beklemeyiniz bir ruzgardi esti gectii..benim nacizane fikrim.bir olusum kurulum.icat olursa bahsi gecerse iddia sahibi budurumu ispatla mukelleftir...beklemeyiniz..bakinuz benim elektrikten anlayan yapsin konumdaki cihazi yaptim denedim..konu sonundada.arkadaslar.olmuyor nemli islak ortamda mineralli ortamda kuru ortamda verim alamadim dedim umut baglatmadim kimseye

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Allah cc ucak kazasi vermesin.
Diger isler bir sekilde olur insallah.
:)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Allah cc ucak kazasi vermesin.
Diger isler bir sekilde olur insallah.
:)
tabbi ustam senin tuz kuru. kus dili gibi cozmussun cubuklarin dilini.gayette takdire hurmete saayan kisiliginle.saygimizi kazandin....cihaz denemeleri elimizde patlayinca bizi ucagada bindirirsin dolmusada kahkaha

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
tabbi ustam senin tuz kuru. kus dili gibi cozmussun cubuklarin dilini.gayette takdire hurmete saayan kisiliginle.saygimizi kazandin....cihaz denemeleri elimizde patlayinca bizi ucagada bindirirsin dolmusada kahkaha
Tuz olsa kurutacağız inşallah, amma tuz da yok şimdilik.:200:

Rızık; Allah'ın cc takdiridir. Ne kadar nasip ettiyse o kadar inşallah.
Bunu böyle bilmek sanırım en güzel şifadır, terapidir.

Gıyaben birbirimizi birbirimize sevdiren Allahu Tealaya sonsuz hamd olsun.

Emekli olayım, vaktim çoğalsın, cihazdan elde edeceğin faydayı;
hiçbir maddi beklenti içinde olmadan, biiznillah biz yerine getiririz inşallah.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Tuz olsa kurutacağız inşallah, amma tuz da yok şimdilik.:200:

Rızık; Allah'ın cc takdiridir. Ne kadar nasip ettiyse o kadar inşallah.
Bunu böyle bilmek sanırım en güzel şifadır, terapidir.

Gıyaben birbirimizi birbirimize sevdiren Allahu Tealaya sonsuz hamd olsun.

Emekli olayım, vaktim çoğalsın, cihazdan elde edeceğin faydayı;
hiçbir maddi beklenti içinde olmadan, biiznillah biz yerine getiririz inşallah.
İnşallah abim benim yanındayız

adem44

Bilgili Üye
Altın gumuste bulmakta sıkıntı yaşıyorsanız size basit proje Suna bilirim ama ayarlaması size ait bildiğimiz araba hoparlör miknatisini bobinaj eski tivilerin tüp un arkasında olan bobinaj telini kullana bilirsiniz bu teli ni hoporlerin içinden geçirerek nakış gibi isliyorsunuz çıkan iki uca kalın bakır tele lehimliyorsunuz anten için mineraller gidiyor mıknatıs çok gusluyse altında çekmiyor çubuk ceksede çok zor dönüyor altini çubuk görmüyor burda anlatmak istediğim kendi enerjisini jinize göre miknatisin büyüklüğünü ayarliya bilirsiniz bu tamamen size kalmış gerçek çalışan bir sistemdir ayarlaması ni araziye göre yaparsanız güzel iş görür şahsen le çubukla nokta alamiyordum zorlaniyordum bu sistemi kendi makineme göre ayar çektim çok güzel oldu yaptığım sistemde ek sık sık vardı Allah a çok şükür onunda hallettik öneririm pişman olmazsiniz .

adem44

Bilgili Üye
Bu sistemi toprağa gömmeye gerek yok basit sistem ama etkili en önemlisi iş görmesi işte görüyor yeterki mıknatıs gücünü araziye kendi enerjinize göre iyi ayarlayın .

OsiriS

Moderatör
Moderatör
adem44 kardesim bu sistemle alakali resimleme olayin mumkunmudur neyin nasil oldugunu gorup ona gore sistemi bizde yapip arazide deneyelim

Zirkonyum

Member
Altın gumuste bulmakta sıkıntı yaşıyorsanız size basit proje Suna bilirim ama ayarlaması size ait bildiğimiz araba hoparlör miknatisini bobinaj eski tivilerin tüp un arkasında olan bobinaj telini kullana bilirsiniz bu teli ni hoporlerin içinden geçirerek nakış gibi isliyorsunuz çıkan iki uca kalın bakır tele lehimliyorsunuz anten için mineraller gidiyor mıknatıs çok gusluyse altında çekmiyor çubuk ceksede çok zor dönüyor altini çubuk görmüyor burda anlatmak istediğim kendi enerjisini jinize göre miknatisin büyüklüğünü ayarliya bilirsiniz bu tamamen size kalmış gerçek çalışan bir sistemdir ayarlaması ni araziye göre yaparsanız güzel iş görür şahsen le çubukla nokta alamiyordum zorlaniyordum bu sistemi kendi makineme göre ayar çektim çok güzel oldu yaptığım sistemde ek sık sık vardı Allah a çok şükür onunda hallettik öneririm pişman olmazsiniz .
Ustam bir ara sizin birkaç proje vardi deltapulse3s e bağlanan oradan çubuklara bağlanan projemi bu

adem44

Bilgili Üye
Ustam bir ara sizin birkaç proje vardi deltapulse3s e bağlanan oradan çubuklara bağlanan projemi bu
Elektriğin çubuğa pek artısı yok elektrik çubuğa verince çubuk afalliyor bunu zamanla çubuğa az çok hakim olunca anlıyorsun dedektör sistemi var bende ama gereksiz bakır tel sarılı mıknatıs zaten manyetik mineral sinyali kesiyor elektronik cihazlarda sinyali kestiği gibi eline ister dal çubuk al ister paslı demir sağ eline bakır sarılı mıknatıs olsun parmaklarının arasına kuyorsun sinyali keser eğer bu yeterli değilse miknatisi buyutceksin kendi enerjisini göre ayar yapacaksın işin püf noktası bu ayarı iyi yaparsan gerçek gomuye çubuk seni götürüyor kayalarda isaretler kendini göstermeye başlıyor tabi nokta sapma olayına pek bişey diyemem iyi bir makine sart .

Son düzenleme: