EMF ölçer,Paranormal varlık tespit cihazı

hades40

Bilgili Üye
Sayın Jookerturk rabbim bilir demek ile uzaklaşamazsın muhabbetten yaradan sana yarattığı her varlıktan daha fazla akıl,güç ve düşünme gücü verdiyse onlardan korkman yaradanında gücüne gider.

Jookerturk

Bilgili Üye
Korkmak kelimesi biraz farklı anlam taşıyor. Korkmak değil de tercih meselesi diyelim biz ona.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
hades40 ustam geçen gün Bi arkadaş benim alma ilimim var. tılsımlı büyülü yerlerinizden gömülerinizi alırım haham papaz rahip temin ederim. Belfıtığı kırık çıkık yaparım diye tel. Nosunu açıktan yazmıştı.. O yüzden sordum alma ilimi ni

hades40

Bilgili Üye
Mal bulanındır Üstadım insanların YARADAN'a rakip olmalarına musade etme onlara inanma YARADAN sana nasibederse zaten bulursun bu muhabettleri yapan insanlar sadece senin dwgerli zamanını almak icin varlar.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
hades40 üstadım cubuklada tespit edilir derken hissetme konusundan bahsettim aslinda..mesela benim cihaza cubuga yada baska biseye ihtiyacim yok yakinimda olduklarinda bi sekilde hissediyorum.zaten bu sekilde konuya denk geldigimde yaratilanlarin en ustunu oldugumdan rabbime siginiyorum sonrada ne korku nede sıkıntıyla karsilasiyorum.bazen iş kazaları oluyor tabikim sıkıntı verdikleride oluyor ama dedigim gibi rabbime siginiyorum zamanla geciyor etki olayi