Ermeni mezarliginda kasa olur mu

deli firat

DOĞACI
Mezar tasi ustam bu elimde baska resimde yok malesef
Sana 0/0 100 bu mezar boş diyebilirim yani kemik bile bulamasın tamamen sahte mezar şimdi ne yapaçaksın onu yazayım 1.mezar taşını zarar vermeden temizle her yönden fotola 2.mezar taşının yanında dur her yönü göreçek şekilde fotola bu sağ bu sol bu önü bu arkası gibi iyi bir sonum yap mümkünse taşı ıslat birde öyle foto al hakında hayırlısı inşallah selametle

Gada69

Member
Sana 0/0 100 bu mezar boş diyebilirim yani kemik bile bulamasın tamamen sahte mezar şimdi ne yapaçaksın onu yazayım 1.mezar taşını zarar vermeden temizle her yönden fotola 2.mezar taşının yanında dur her yönü göreçek şekilde fotola bu sağ bu sol bu önü bu arkası gibi iyi bir sonum yap mümkünse taşı ıslat birde öyle foto al hakında hayırlısı inşallah selametle
Tamamdir ustam eyvallah peki kemik bile olamiyacagi kanisina nasil vardin ustam

Gada69

Member
Gardaş sen dediklerimi yap bakalım yok bu adam atıyor dersen açar bakarsın. Ekli dosyayı görüntüle 221414Foto yönlerin böyle olsun
Yok ustam bin bilsen de bir bilene danis demisler hocam burasi tam dagin tepesi duzluk bi alan ful mezarlik bi alan yani yoresi hep mezar yaklasik 1 km kuzey dogusunda kilise var bu tepenin hemen 20 m asagisi eski ermeni yerlesim alani

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
mezarın başında boşluk sesi ilginç her zamanki gibi tut dedektörü geç varsa var yoksa yok ...

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Slm.
Kasa olur ama mezar olmaz yani mezar süsü verilmiş olan cizimler haritalarda görülmüştür.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ben bu zamana kadar bu şekilde birşey duymadım hocam ama nik hocam bi baksın derim o bu konulara hakimdir . kolay gelsin iyi çalışmalar
A.s.değerli kardeşim doğrudur mezar başlarinda
Bulunan taşlar lardan kasada olur sadaka kumbarasida olur ve ruhun giriş ve çıkişı icinde yapılir.
Nasıl ki mezar başlarında çiçek,göl,papatya vs gibi kumbara oluyorsa bunlarada olabilir hata bazılardan da harita bile çıktığı olmuştur.
Saygılar ve sevgiler hayatta en değerli hazine sevgidir.

Gada69

Member
A.s.değerli kardeşim doğrudur mezar başlarinda
Bulunan taşlar lardan kasada olur sadaka kumbarasida olur ve ruhun giriş ve çıkişı icinde yapılir.
Nasıl ki mezar başlarında çiçek,göl,papatya vs gibi kumbara oluyorsa bunlarada olabilir hata bazılardan da harita bile çıktığı olmuştur.
Saygılar ve sevgiler hayatta en değerli hazine sevgidir.
Eyvallah ustam bakmakta fayda var ozaman gerci pek degerli bisey cikacagini sanmiyorum

DİVANE

Moderatör
Moderatör
Gada69 kardeşim resmini attığınız taşı detaylı çevresiyle fotolayın mezar işaretimi başka birşeymi anlaşılır bazı işaretlerde hemen altından bir şeyler çıktığı olmuştur resim ve tespitler gerekli kolay gelsin

Gada69

Member
Gada69 kardeşim resmini attığınız taşı detaylı çevresiyle fotolayın mezar işaretimi başka birşeymi anlaşılır bazı işaretlerde hemen altından bir şeyler çıktığı olmuştur resim ve tespitler gerekli kolay gelsin
Eyvallah ustam en kisa surede diyelim

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sanmıyorum kasa olacağını ben hiç rastlamadım duymadım
Mübarek