Eşimin getirdiği taş dert oldu...

Apollon01

Moderatör
Moderatör
gökerk geçmiş olsun kardeşim öncelikle, uçmuş ustam bizim biir yılan meselesi vardı ya, ertesi gün gittim aynı yere, eve yakın zaten, gittim baktım abi dediğim gibi altı boşluk ya da mahsen çubukla baktım, ayrıca yılanın orda bir taş var 50-60 kg. ağırlığında, altında yılanın deliği varmış, mahsen girişi midir? oraya o yılan yerleşmiş mi, bekçi midir? anlayamadım, bayağı büyükde bir delik, yani yılan küçük deiğil, nerdeyse pazularım kadar var, ayrıca değerli de gösteriyor burası, kolay gelsin kardeşim

Börükan Tatar

Aktif Üye
Hem cennetten kovulan hem de çaktırmadan tekrardan girip insanoğlunu cennetten kovduran şeytandan mı bahsedilmiş?..Şeytan kişinin kendisidir. Taştan mümkünse bir parça alıp analiz ettirin muhtemelen yoğun bir manyetik etkiye sahip. Dünya dışı olma ihtimalide var..

Turko

Uzman
Taş ile olacak iş değil bu anlattıkların . Uyku halinde , banyo ve tuvalet te rahatsız eden görünen bir varlık , ses Vs Yoksa , Ben nazar işine benzettim. Tohum lu uzerlik otu yakın evin içinde , peşine kurşun da döktü mü hiç bir şey kalmaz Allahın izniyle. Geçmiş olsun.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Beni yanlış anlamayın ama
Kilise şeytan papaz
Bir kere şeytan olmaz onu ya cikart yerine başka varlık köy yada
Bu olay başlı başına bir hikayeden ibret

romAntik

Bilgili Üye
taşı fotolayıp burada paylaşsaydınız bari....tecrübe olurdu.....

Börükan Tatar

Aktif Üye
Taş ile olacak iş değil bu anlattıkların . Uyku halinde , banyo ve tuvalet te rahatsız eden görünen bir varlık , ses Vs Yoksa , Ben nazar işine benzettim. Tohum lu uzerlik otu yakın evin içinde , peşine kurşun da döktü mü hiç bir şey kalmaz Allahın izniyle. Geçmiş olsun.
Bilhassa Üzerlik tohumu Kam olan atalarımızın Orta Asya'da ayinlerde kullandıkları, belli karışımlarla "Astral Yolculuk" yaptıklarına inanılan özel bir bitkidir. Anadolu'da ata inancımız Gök Tanrıcıktan kalan ritüellerin İslâmi boyutla birleştirlmiş hali Üzerlik Tütsüsü'dür ve bu durum yalnızca Türklere mahsustur.

gökerk

Yeni Üye
Eşimin agzindan burnundan o zaman kan geldi on kilo zayifladi olum korkusu geldi yeni toparlaniyor ve uc ay sehir disindaydik evin icinde kapilarda kahvengi lekeler bulduk dönüste dün gece forumda paylaşım yaptıktan sonra elektrikler gitti geldi kizimla ikimiz sabaha kadar uykumuzda korktuk sabah sekize kadar ilk kez siddetli basagrisindan uyuyamadim su an evimde degilim sehirdisindayim baska evde yasadim bunlari.Tasın resmini cekmistim hicbir sekilde ulasamiyorum.Hepinizden Allah razi olsun

Son düzenleme:

gökerk

Yeni Üye
Beni yanlış anlamayın ama
Kilise şeytan papaz
Bir kere şeytan olmaz onu ya cikart yerine başka varlık köy yada
Bu olay başlı başına bir hikayeden ibret
Ben 47 yasinda bir anneyim ev hanimiyim hikaye anlatcak dinlicek yaslari coktan gectim bi umit bi care iste napcagimizi sasirdik

mayhem

Co Admin
Co Admin
Geçmiş olsun öncelikle . Peygamber Efendimizin Bu konuda yazdığı mektubu evinizde veya üstünüzde bulundurun .üstünüzde taşırsanız muhakkak cevşen tarzında korunaklı olsun banyo wc gibi yerlere girerken dikkat edin bu mektubu araştırın ve kopyasını alıp uygulayın . evde abdesli ve namaz kılın eşiniz kılamıyuorsa siz kılın detaya girip tartışmayalım fakat şöylede bir durum var böyle şeyler oluyor fakat başa gelmeden bilinmiyor zamanında küple altın bulan kişi eve getiriyor altınları fakat adamı alıp götürüyorlar ne zamanki Peygamber efendimiz aldığınız altınları yerine geri götürün diyor ve kadının kocasını serbest bırakıyorlar . eskiden varmış şimdide var tekrar geçmiş olsun .

Jookerturk

Bilgili Üye
Bi arkadaşım var onun da buna benzer bir sıkıntısı olmuştu. Antika eşya ile alakası yoktur. Ama Bir hocadan kendisine kağıt yapıldığını öğrenmişti. İyi bir hoca ile görüşmen gerek.

Dikkat et; yarım hoca seni dinden eder.

neonkratos

Yeni Üye
Dostum felak ve nas sureleri bu durum için indirildi zaten. Ayrıca büyü ve tılsımlar büyüye inanan ve korkan'ı tutar. Korkudan arındırın kendinizi Allah'a tutunun. Ayet el Kürsi de birebir korunma içindir. Sadece aceleci davranmayın. Bir dakikada bulaşan bir gribi bile bi haftada atlatıyosunuz. Bu mantıkla başınıza musallat olan derdinde birden değil zamanla gideceğini unutmayın.
Allah'ım yardımcınız olsun.

feylezof

Member
Allah yardımcınız olsun inşaAllah,benim söyleyeceklerim arkadaşların söylediklerine ilaveten; siz okumasını bilmiyorsanız dahi internet üzerinden kesintisiz bir şekilde 24 saat evinizde kur'an okunsun.Çok geçmis olsun.