Eski kama

Tastan

Editör
Çerkez kaması fena degil işçiligide ama çok eski oldugunu düşünme ve öyle çokta maddi deger arama selametle

Cengizz

Member
900TL ise al evinin bir köşesinde dursun be mübarek hava atarsın 900tl ye daha ne istiyorsun:)
Ustalar yorumlarınız için teşekkür ediyorum.benimde düşüncem arkadaşın dedesinin babasından kalma ihtimali diye düşünüyorum dokuz yüz tl diyor.Alıp bende üstünden bırseyler yemek istiyorum.Benim bu objeler hakkında değeri ne eder bir bilgim yok.Sizce istediği fiyata almalımıyım beni bilgilendirirmisiniz..

baskentlee

Yeni Üye
aynen çerkez kaması. 1000 lira civarı al dursun güzel obje :) ama bunların ortalama ederi bu 600-1500 arası . bilgine .

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
güzel kama
her türlü alınmaya değer bence
yalnız alışveriş amaçlı alırsanız durum ayrı,ona yorum yok

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ustalar yorumlarınız için teşekkür ediyorum.benimde düşüncem arkadaşın dedesinin babasından kalma ihtimali diye düşünüyorum dokuz yüz tl diyor.Alıp bende üstünden bırseyler yemek istiyorum.Benim bu objeler hakkında değeri ne eder bir bilgim yok.Sizce istediği fiyata almalımıyım beni bilgilendirirmisiniz..
Bu kılıç orjinal hemde 10 numara bir işçilik var
Barbar ve çerkez kiliclarina benzettim işçilik cikaramadim motiflerden
Ama sen sen ol ve arkadaşına şöyle öyle 3 beş kuruş için ihtiyacı yoksa yazıktır satmasin
Bunun çok daha çok de yeri var HAKSIZLIL ETMEYIN