Eskiya belgeleri

Kara39

Yeni Üye
Slm arkadaşlar burda yeniyim kılıçlı mağara hakkında araştırma yaparken buraya geldim ve nette dolaşan bilgilerle dün akşam sohbet ettiğim bir arkadaşın anlattıkları kılıçlar hariç diğerleri tutmuyor lakin yer sıkıntılı imiş 1 buçuk yıl önce bırakmış ölsemde giricem diyor sıkıntı doğa üstü varlıklar cinler yani çok kötü musallat olmuşlar en az 20 tane hoca getirdim diyo hiçbiride yanaşmamış en kötüsü de malzemeyi görmüş mal orda yatıyor lakin el süremiyorum diye kahroluyor bu durumda nasıl bi yol izlemek gerek hoca da fayda etmediğine göre bigi sahibi olan arkadaşlardan fikir bekliyor teşekkür ediyorum.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Selam usta bugibi durumlarda siz ve arkadaşınız için şıklara bakıyoruz... Ekmeğimize bakıyoruz. Yanaşmıyoruz. D. Şıkkı. Yokmuş. Gibi yapıyoruz. Benim kendi fikrimdir. Normal hayata devam. Selametle

galpsiz

Yeni Üye
@Kara39 kardeşim .bak Mal bulanındır usta ne güzel demiş.kardeşim ölümüne girmek ve girmeye çalışmak.Allah muhafaza etsin ölümden herkesin sonudur ama bazı şeylerde çok kafayı takmamamk lazım.Ekmeğimizi başka yerlerde aramak daha mantıklı.
Selam usta bugibi durumlarda siz ve arkadaşınız için şıklara bakıyoruz... Ekmeğimize bakıyoruz. Yanaşmıyoruz. D. Şıkkı. Yokmuş. Gibi yapıyoruz. Benim kendi fikrimdir. Normal hayata devam. Selametle

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
....................

Son düzenleme:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
1.Malı nasıl görmüş? Gözüylemi, kameraylamı, cihazlamı?
2.sıkıntı sadece ordamı oluyor, evde, dışarda da devam ediyormu?
3. Görünüyorlarmı, konuşuyorlarmı, ne gibi sıkıntılar oluyor?
Bunları cevapla çözüm bulunabilirmi bakalım

Kara39

Yeni Üye
Malı gözüyle görmüş
Evde de devam ediyor 40 tane hayvani var satmis onlar yüzünden hayvanlarada musallat olmuşlar görünüyor ve konusuyorlarmis çok dayaklarini yedim diyor

Extra06

Engellendi
Kurtulmaya bak sonu iyi degil.Size nasip değilmiş demekki.Oyle yerler çıkıyor ki biri diyor musallat oldular biride eliyle koymuş gibi alıp çıkıyor.

karakartal88

Aktif Üye
Kardeş bende katirli dağlarinda boyle bi yer dek geldi vallahi balkonda 2 kere gördüm oraya devamli gidip gelince sonra geri vites o hoca bu hoca derken biraktim.çoluğa cocuğa zarar verirlee diye. Dünya geniş salla derim.sen bilirsin.şansini başka yerde ara.

1Efsane1

Yeni Üye
Bak kardeşim o arkadaşın varya fazla hayel kuruyor yada kışın kahvede sohbet olsun diye sizi işletmiş .yada muhtemelen gezmek istiyor birileri masrafı ceksinde dolaşim demiş.yalandan kim ölmüş misali bu yalana inanma.kılıclı mağarayı ilk gören zaten mefta olur.tabi kılıçları görebilirse.

Kara39

Yeni Üye
Yok be ağa mevzu doğru biraz araştırdım bu arkadaşı bunların köyün muhtarı dedi aman uzak dur zaten bi kez çarpılmış ama mevzu o değil takipteymis bu kişi fiziki ve teknik son bi yıldır mecburen uzak duruyom artık zaten yerde sıkıntılı

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bu gibi yerlerle ilim sahibi degilseniz veya korumaniz yoksa ugrasmayin derim.eger dolasiyor olsa birsey gormemis olsa musallat olmazlardi malzemwyi gormus olmasi sikıntı yaratmıs...yapilacak tek sey ilim sahibi bi hocaya danisip neler yapilacagi hakkinda bilgi almak once kendini kurtarsin arkadas sonradan yeri dusunsun..

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
buna benzer hikayeler var evet lakin daha görüpte alamak kelimesi başıma gelmedi.. Herkesin hakkında hayırlısı selametle...