Eşkiya Belgelerinde Adı Geçen Bazı Yerler, Arşiv

murat5164

Bilgili Üye
Alibey köyünün ormanları pelit ve meşe,pürenliktir. Alibey köyü ormanlarından ilk şahin kaya görülür.Pelitli köyü gebzenin köyüdür ismini ağaçlarından almaktadır.bölge gebze körfez derince üçgeninde çoğu

balkaya34

Bilgili Üye
İnşaAllah bir gün gelir bende açarım konuyu tam anlaşılacak şekilde. Takdiri İlahi tıkanıyor hep .Kısmet bakalım ne zamana olcak ifşalar için.Sırların açığa çıkmaları için.

Selam usdadım ,, Gelin , Bu sırları hep birlikde ifşa edelim
Millet rahatlasın.
Benim yazdıklarım sadece gördüklerimdir , bazılarını resimledim ,bazilarinı yazıyla anlattım, Ama malesef desdek bulamadım ,,
Ne isdiyorsaniz ,Hangi isareti istiyorsanız onun resmini buraya getirebilirim , Ben bir ömür verdim bu işe, Tabiiki eger gercekden çözüm istiyorsanız yol budur.
Esgilerden bir söz vardır ,GÜN AŞIMLI ,INSAN ÖLÜMLÜDÜR , insan birdefa geliyor bu dünyaya ,Ötesi yok. Benim parada pulda gözüm asla yok ,
Kimsedende böyle para pul talebim.yok.
Çözelim bu işi ,HERKESE saygılar

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ben sırlara sadık biriyim.Çok düşündüm hak etmeyenlere bilgi vermek adalet terazisine tekme atmak gibidir.Ben eminim hakikat ehli uzmanlar bana katılırlar görüş olarak.
Bunun haricinde medeniyet işleri ve işaret çözümünde elimizden gelen desteği yeri geldikçe sunuyoruz.

balkaya34

Bilgili Üye
Ben sırlara sadık biriyim.Çok düşündüm hak etmeyenlere bilgi vermek adalet terazisine tekme atmak gibidir.Ben eminim hakikat ehli uzmanlar bana katılırlar görüş olarak.
Bunun haricinde medeniyet işleri ve işaret çözümünde elimizden gelen desteği yeri geldikçe sunuyoruz.

Fikrinize saygı duyarım ,